• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт

  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт

  --- 16-11-2012, 17:36 1268

  Чи знаємо ми, що в кожну другу неділю листопада Церква пропонує своїм вірним молитися за дітей-сиріт. Метою молитви є нагадати людям про Боже ставлення до таких дітей і допомогти побачити шлях, як їм допомогти. Бог називає себе Батьком сиріт і особисто опікується їхньою долею. Він усіх закликає проявити любов до кожної такої дитини і зробити усе можливе, щоб у неї була сім’я (Пс. 68,6). Служіння дітям-сиротам – це не просто соціально значима, благодійна справа – це Євангелія в ділах. Це нагадування усім християнам, що вони свого часу також були усиновлені в Божу сім’ю, завдяки жертві Ісуса Христа.

  Парафіяни та священики нашого храму 11 листопада 2012 року долучилися до загальноцерковної молитви за дітей-сиріт. В цей день на двох Божественних Літургіях зачитувалося Звернення Комісії УГКЦ у справах родини в день молитви за дітей-сиріт із закликом до спільної молитви, а також люди могли послухати проповідь священика на тему сирітства в Україні, та як церква може допомогти таким дітям. Вже у вечері члени парафіяльних спільнот, таких як Братство Матері Божої неустанної Помочі, Матері у молитві та учасники дитячо-молодіжної спільноти «Адонай» знову зібралися в храмі для спільної молитви. Отець Дмитро Тхір відслужив Молебен до Богородиці в наміренні всіх дітей-сиріт нашої країни. Відтак, по завершені молитви присутні оглянули документальний фільм про життя дітей-сиріт у сиротинцях та на вулиці. Крім цього, напередодні 11 листопада під час катехизацій різних вікових груп дітей, катехити провели пізнавальні уроки на тему «Бог – батько сироті. Бог турбується про сиріт». При парафії також розпочала існувати робоча група до якої входять учасники БМБНП та Матері у молитві, яка займатиметься різного роду опікою над дітьми-сиротами та дітьми позбавлених батьківського піклування.

  Віримо, що спільна молитва віруючих та їхні практичні справи у служінні дітям-сиротам є головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт. День молитви за сиріт має стати визначним днем втілення цієї благодійної справи. Наслідком цієї події повинні стати суттєві зміни в житті тисяч обездолених дітей, а християни матимуть ще одну можливість на власному досвіді відчути дію слів Ісуса Христа: «Хто приймає таку дитину в Моє Ім’я, той приймає Мене» (Мт.18,5).

  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт
  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт
  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт
  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Звернення Комісії УГКЦ у справах родини в день молитви за дітей-сиріт із закликом до спільної молитви

  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  «Ми так давно цього чекали»…

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні