• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Спільнота "Адонай"

      


   

   

  При храмі Св. Миколая існує кілька парафіяльних спільнот. Кожна з них є по своєму важлива для її учасників, а також для парафії в цілому. Серед них дитячо-молодіжна спільнота «Адонай» до якої входять діти, які вже відбули катихизацію перед Першою сповіддю та урочисто прийняли Перше Святе Причастя, тобто діти, які вже знайомі із основами  катихизму, а також молодь – старшокласники Перемишлянських шкіл.

  Товариство «Адонай» існує при храмі Святого Миколая м.Перемишляни вже півтора року. До цього часу діти кожного тижня сходилися на катихизацію, час від часу готували виступи до великих християнських свят: Різдва і Великодня. Ініціатива створення спільноти належить о.Віктору, і, звичайно, була погоджена із адміністратором храму о.Богданом Манишиним. Отож 22 січня 2009 року розпочало своє життя товариство «Адонай». Найважливішою умовою перебування дітей у спільноті є щомісячна сповідь і накнайчастіше приймання Св. Причастя. Окрім цього діти займаються різноманітними справами. Як вже було зазначено вище, діти готують виступи, два рази в тиждень відбуваються зустрічі під час яких «адонайці» моляться, читають Святе Письмо, слухають науки священиків, співають, бавляться ігри, відвідують чудотворні та історичні місця, беруть участь у житті парафії. На сьогоднішній день спільнота «Адонай» є розділена на дві вікові групи. В цілому у товаристві є більше 40 дітей.

   

  Новини про «Адонай»

  Діти нашої парафії, які належать до товариства «Адонай» випробовують себе у різних ролях. Нещодавно вони влаштували для себе, так званий, «вечір-відпочинку». Але це тільки назва така «вечір-відпочинку», а насправді учасникам спільноти прийшлося попрацювати у групах, на які вони були поділені напередодні. Таких груп було три: театральна, музична та художня. Завдання полягало в тому, що кожна з цих груп повинна була безпосередньо до своїх обов’язків долучитися до поставленого завдання. Запланований «вечір-відпочинок» відбувався кількома днями пізніше після вшанування дня Віри, Надії, Любові та Софії. Отже, діти готувалися... Але слід зазначити, що ця підготовка була для них самостійною, ні священики, ні провідник не знали, що готують «адонайці».

  У сам «вечір-відпочинку», який відбувався у будинку школяра, діти показали виставу про життя та мученицьку смерть трьох дівчат Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, а ще намалювали чудовий плакат, де зобразили сестер і їхню матір у вигляді великого серця. Після вистави було помітно захоплення глядачів від побаченого, адже «адонайки» вміло переплели сцени життя святих із влучно підібраними піснями.

  Приємним є те, що діти самі, без допомоги старших, знайшли сценарій, розприділили між собою ролі, розшукали релігійні пісні, які підходили до відповідних моментів вистави.

  Отож, можемо сказати, що спільнота «Адонай» має таланти….

   

  ***************************************************************************************************************************************************

   

  З жовтня цього року зустрічі спільноти «Адонай» розділені на організаційні та молитовні. Надзвичайно важливі є молитовні зустрічі, а важливість їх полягає в тому, що ми приймаємо участь у Божественній Літургії, яка служиться кожного четверга у вечері. Разом із нашим дяком, паном Василем, всі «адонайки» чемно стоять на хорах і співають цілу Службу Божу. Це важливо для нас, бо можемо додатковий раз послухати проповіді наших священиків, а також прийняти Тіло і Кров Ісуса Христа під видом Хліба і Вина у Святій Тайні Євхаристії.

  Запрошуємо всіх на вечірні Літургії щочетверга у нашому храмі.

  бесплатно скачать фильмы без регистрации программы бесплатно или dle шаблоны

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні