• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » » Інтелектуальні змагання «брейн-ринг» у Стрийській єпархії

  Інтелектуальні змагання «брейн-ринг» у Стрийській єпархії

  У неділю, 22 травня 2011 року, в приміщенні Районного дому м. Стрия відбувся фінальний рівень гри «брейн-ринг» на християнську тематику, організатором якої виступила Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ. Захід проходив з благословення Преосвященного Владики Тараса Сеньківа та за сприяння керівника відділу культури Стрийської РДА Юлії Курилишин.
  До участі у змаганнях, які відбувались під гаслом «Благослови, душе моя, Господа», були запрошені діти та молодь з деканатів Стрийської єпархії. Змагалися діти у двох вікових категоріях: 12–14 років та 15–18 років. Всього у змаганнях взяли участь 102 учасники.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  У молодшій віковій категорії рівнялися силами 10 команд, які здобули перемогу на деканальних рівнях. Їх учасники прибули зі Стрийського, Дашавського, Ходорівського, Миколаївського, Новороздільського, Журавенського, Любінецького, Жидачівського, Бібрського та Перемишлянського деканатів. У фінал вийшли команди Миколаївського та Новороздільського деканатів. Перемогу отримала команда Новороздільсього деканату у складі Оксани Козак, Наталії Федів, Тетяни Когут, Мар’яна Струка, Бориса Мниха та Мар’яни Гусак.

  У змаганнях старшої вікової категорії взяли участь 7 команд – зі Стрийського, Дашавського, Добрянського, Жидачівського, Миколаївського, Новороздільського та Перемишлянського деканатів. У фіналі в інтелектуальний двобій вступили представники Добрянського та Миколаївського деканатів, де останні здобули перемогу. Учасниками, які боролися від Добрянського деканату, були: Олег Кондрацьов, Іван Гулич, Лілія Буй, Марія Скоропад, Олег Крвавич і Тарас Николин.

  Всі учасники змагань були нагороджені грамотами, а переможці – дипломами та цінними подарунками. На завершення о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ, подякував присутнім за участь та висловив сподівання, що такий захід буде проводитись щороку, збираючи  щораз більше учасників.


  Катехитична комісія Стрийської єпархії

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  «Погляд Церкви на психологію взаємин у подружжі та родині»

  Духовна подорож до Зарваниці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні