• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » » «У Христі сам Бог вступив до простору смерті, Своєю присутністю долаючи всю її жахливу спустошеність та незворотність»

  «У Христі сам Бог вступив до простору смерті, Своєю присутністю долаючи всю її жахливу спустошеність та незворотність»

   


  «Сьогодні все наповнилося світлом, небо, земля і глибини підземні. Нехай же празнує вся вселенна Христове воскресіння, в якому ми утверджуємось!», – цими словами ірмосу Пасхального канону, Преосвященний Владика Тарас Сеньків розпочав своє цьогорічне Великоднє послання.


  Кир Тарас, звертаючись до духовенства, монашества і вірних Стрийської єпархії нагадує, що Христове Воскресіння – це головна подія в історії відкуплення людського роду: «Звістка про Христове Воскресіння є центральною правдою всього Божественного Об’явлення, спасительною та преображуючою світ силою Євангелія. Вона зібрала воєдино усі народи в Єдину, Святу, Соборну та Апостольську Церкву, установлюючи її єдиним вірогідним свідком Христового Воскресіння та носієм Радісної благовісті на всі часи для всього людства».

  У Пасхальному таїнстві відкривається безмежна любов Бога до людини. Апостольський Адміністратор підкреслює, що Христове Воскресіння долає перегороду між життям та смертю, повертаючи нам надію на осягнення тої мети, до якої ми були покликані ще при сотворенні: «Христовим воскресінням долаються всі протилежності між життям та смертю: присутність вічності стає реальністю. Така присутність є основою віри: вона несе в собі запоруку осягнення нашої остаточної мети. Віра є там, де тріумфує любов. Тому що в Христовій смерті та Воскресінні Божа любов подолала смерть – людина може вірити, що її буття в єдності з Богом є правдивим життям, яке долає смерть».

  Преосвященний Владика пригадує і про повсякденні життєві труднощі, які часто усім нам трапляються та вказує на їх походження: «В сучасному особистому, родинному та церковно-суспільному житті існує багато проблем, вирішення яких здається дуже важким або навіть неможливим. Причина такої безвихідності криється у прагненні людини узурпувати собі право на себе, самотужки здійснити своє спасіння в ізоляції логіки закону залежності між вчинками та наслідками власних зусиль». Здолати ці перешкоди може тільки правда Христового Воскресіння, так як віра у Воскресіння Христа є основою для перемоги над злом: «Якраз тому, що існує правда Христового Воскресіння, єдина правда над нами, усім нам спільна та для всіх фундаментальна, – відповідь нашої віри є основою для подолання всіх негараздів».

  «Нехай мир та радість, даровані Великодньою перемогою Спасителя, стануть невичерпним багатством вашого життя та скарбом живої віри спільноти Божих дітей Української Греко-Католицької Церкви, щоб вона своєю історією та сучасністю, як вірний свідок Христа, наповнювала спасительним світлом Воскресіння сучасність та майбуття нашого народу», – завершує своє Великоднє послання Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ.

  Прес-служба Стрийської єпархії

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Різдвяне послання Блаженнішого Святослава

  Різдвяне послання Преосвященного Владики Тараса Сеньківа

  Духовна подорож до Зарваниці

  ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ Блаженнішого Святослава

  ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ Преосвященного Владики Тараса, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні