• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Чому я вибираю стриманість?

  Аргумент «Здоров'я»

  Усі знають, що існують хвороби, які передаються статевим шляхом. Тому будь-які статеві стосунки мають ризик інфікування... (може він/вона для тебе і єдиний, але чи і ти для нього/неї???... а скільки їх було до тебе???...). Слід відзначити, що використання презервативів, хоч і зменшує ризик інфікування, але не убезпечує від нього! Тому, як то кажуть, безпечний секс - це секс у водолазному костюмі... ;-)

  Можуть сказати, що і в шлюбі немеє гарантій (вірність – складна штука)... і це правда, але принаймні їх є більше ніж без нього... Дослідження підтверджують, що відстрочення віку початку статевого життя значно знижує ризик інфікування ВІЛ (особливо для дівчат)...

  Дошлюбні статеві стосунки - це також ризик безплідності через аборти та/або користування гормональними засобами...

  Кажуть багато хворіб через статеву стриманість... хм... але ж ще більше через нестриманість!!!

  Аргумент «людяність»

  Кажуть, що статевий потяг, як і спрага, є природнім і його слід задовільняти... Але ж чим тоді людина відрізняється від тварини??? Тоді статеві стосунки то лише інстинкт? А де ж любов? Якби хтось після того як поїв, навмисне звільняв свій шлунок від їжі, мотивуючи це тим, що не голодний, а лишень хотів отримати задоволення від споживання їжі, ти б назвав таку поведінку природньою? Чим і чим відрізняється той, хто займається сексом лише заради задоволення, втікаючи від природнього аспекту статевих стосунків – відтворення? Людина відрізняється від тварини тим, що може володіти своїми бажаннями, володіти собою і нести відповідальність за свої дії. І чим більшою є ця спроможність, тим більше ми є людьми – розумними і свобідними істотами, які не є рабами своїх бажань, а добрими і відповідальними господарями свого життя.

  Аргумент «Любов»

  «Ми любимо один одного і в цих стосунках виявляємо любов». Але ж коли ці стосунки існують, то важко сказати що саме він/вона більше любить - тебе чи задоволення, яке ти даєш можливість отримати...

  Наявність статевої близькості чомусь створює ОМАНЛИВЕ почуття близькості духовної....

  А якщо через 5-10 років ти з якихось причин (травми, хвороби..) вже не зможеш так «вдовольняти» його/її, то тоді що? – гуд бай?... бо це для нього/неї важливіше ніж ти.

  Час зустрічання є для глибшого пізнання один одного, а статеві стосунки (які все ж є більш зовнішні, фізичні) часто заважають глибше пізнати один одного як людину...

  При дошлюбних статевих стосунках існує ризик, що прийдеться (через вагітність ) пов'язати своє життя з людиною, яка може і не є найкращим варіантом, а тому втратити отой "супер приз"...

  Чекати варто не через заборону, а до моменту, коли готовий прийняти рішення - бути разом і в біді, і в радості; і тоді коли є почуття, і коли вони "сплять"; і коли важко бути... Чекати поки ваші стосунки дозріють до готовності взяти відповідальність один за одного. І шлюб, заснований на любові, є зовнішньою ознакою цієї відповідальності.

  Якщо він/вона справді любить тебе, то почекає до шлюбу, а якщо ні – то для чого вам бути разом... - СПРАЖНЯ ЛЮБОВ ЧЕКАЄ!

  Стримуючись до шлюбу я (і моя "половинка") тим самим тренуємось бути вірними один одному вже у шлюбі. Якщо я не можу (і не навчусь) стримуватись зараз, то чи зможу стриматись колись у подружжі (у відрядженні чи після перемовки з жінкою чи з причин якоїсь хвороби )...

  Важливо пам'ятати, що любов невіддільна від відповідальності, відповідальності за себе, своє життя і життя інших... А де ж ця відповідальність в дошлюбних стосунках???!

  Якщо вагітність, - то шлюб? Але ж хіба дитина має бути причиною шлюбу, а не взаємна любов?

  А може твоєю «половиною» мав бути хтось інший, кращий...? А як він скаже па-па?...То аборт (вбивство)? Або чому дитина має рости без батька/матері? Де відповідальність перед нею? А такі вислови хлопців, думаю, будуть дуже вагомими аргументами для дівчат: "Обіцяти не значить одружуватись." "Не бігай за маршрутками і дівками- наступна завжди буде." "Дівчина не горобець: залетить - не прогодуєш..." ...ось вам і "любов", дівчата...

  Ну а тепер до "релігійних" аргументів...

  Прикро, що часто ми кажемо "то гріх, бо так кажуть...", але самі не розуміємо, що таке гріх і в чому гріховність даних вчинків... Отож "гріх" - це свідоме і добровільне поруження Божої заповіді у чомусь серйозному... А образно пояснити в чому полягає гріх можна на прикладі Адама і Єви. Їх гріх (так званий "первородний") полягав не просто в тому, що вони порушили Божу заповідь не споживати плодів з дерева Пізнання, а в тому, що захотіли самі бути "як боги" - стати повновласними господарями свого життя і не потребувати Бога. Скажемо так - "виставити" Його за двері своєї хати... Що ж відбувається з віруючими людьми, які мають дошлюбні стосунки? Вони цим самим немов кажуть Богові: "знаєш, нам без тебе добре... Не заважай... Ми самі хочемо бути господарями свого життя..." і прикріплюють цей надпис на дверях тієї кімнати де все відбувається ...

  І з яким лицем, через рік-два, ці ж молоді люди збираються прийти до церкви, щоб повінчатися, взяти шлюб, тобто щоб сказати Богові: "Ти - наш Господь, Ти благослови нас на спільне життя...Ти нас підтримай і дай благодать, щом ми могли перейти через усі труднощі..." якби з нами наші діти поступили так, як ми поступаємо з Богом?... Є ще один аспект "гріха". Оскільки кожна особа - "Божий образ і Божа подоба", то в цих стосунках ми принижуємо Бога дозволяючи використовувати себе, або використовуючи інших, як "засіб" (предмет) для отримання задоволення.

  Ось лише два з багатьох слів Біблії, що присвячені цій проблемі:

  "Розпуста й усяка нечистота та захланність щоб і не згадувались між вами" (Еф. 5,3). «Шлюб у всіх хай буде в пошані, і ложе хай буде непорочне; розпусників же і перелюбців Бог судитиме» (Євр. 13,4). Слово Боже наводить тут дві категорії людей, учинки яких не дотримуються святості статевого співжиття: розпусники та перелюбці. Значення слова «перелюб» зрозуміле - це статеві стосунки поза шлюбом. Розпуста (блуд, грецьке pornos) означає дошлюбні статеві стосунки, що б'ють по святості майбутнього шлюбу.

  Часто молоді люди вибирають петинг*, як спосіб досягнення статевого задоволення, оскільки він забезпечує збереження анатомічної невинності дівчини до вступу в шлюб, та є способом оберігання від вагітності і профілактики венеричних захворювань. Але такий спосіб поведінки є морально злим та не дозволеним з погляду Церкви, оскільки статеве задоволення згідно з Божим задумом є призначене лише для шлюбу. Також в цих стосунках ми принижуємо Бога дозволяючи використовувати себе, або використовуючи інших, як "засіб" (предмет) для отримання задоволення. Тому такі дії є серйозним проявом нестриманості та гріхом проти чистоти і повинні бути виявлені в Сповіді.

  *Петинг (від англ. petting — «ласкання тварин») - навмисна стимуляція та збудженням ерогенних зон в умовах двостороннього сексуального контакту, що виключає безпосереднє єднання геніталій та, як правило, веде до викликання оргазму. Може бути поверхневим (подразнення ерогенних зон, зазвичай оголених, а геніталій - тільки через одяг) або глибоким (включаючи взаємну маструбацію - подразнення оголених геніталій та оральні статеві стосунки).

  На завершення пропоную відповісти на таке питання:

  «Ось ти це робиш... І навіть кажеш що в тому немає нічого поганого... Через 15-20 років ти матимеш своїх дітей. Скажи, чи ти хотів/хотіла б щоб це відбувалось з твоєю дитиною?»

  Отож "бути чи не бути" - вічне питання, на яке кожному слід дати особисту відповідь... І всі наведені аргументи є для того, щоб ми усвідомлювали, яку відповідальність беремо на себе разом з прийняттям рішення ... І ще одне... Справа не в тому чи багатьом вдається цілковито (без падінь) стриматись до шлюбу, справа в тому чи ми розуміємо, що цього слід прагнути і чи робимо відповідні зусилля...

  Навіть, якщо хтось вже не один раз впав, ніколи не пізно, щоб піднятися і почати все наново. Господь Бог має для кожного чудовий план і каже: «Де збільшився гріх, там зарясніла благодать.» (Рим 5,20) Він додасть сил, щоб кожен міг не падати духом та зберігати чистоту свого серця.

  Джерело: сайт Руху чистих сердець

  Фото: liveinternet.ru

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Повага до життя, здоров’я, цнотливості, шлюбу та Божого дару плідності

  Мастурбація - що це?

  Я тобі - ти мені....

  Новий погляд на побачення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні