• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Ідеальний хлопець в сучасному світі

  Будь-яка дівчина мріє про хлопця, який зможе стати для неї ідеальним. Але мало хто чітко уявляє собі, яким він має бути. Чи легко знайти ідеального хлопця в сучасному світі? Чи існує взагалі таке поняття - ідеальний хлопець? Чи це просто стереотип, що склався в головах сучасних дівчат? Якими якостями повинен володіти хлопець, щоб отримати можливість гордо носити титул - «ідеальний»?

  На думку психологів, ідеальний хлопець у сучасному світі має володіти гармонійним поєднанням чоловічих достоїнств, які цінуються завжди, таких, як сила, мужність, інтелектуальність, чітка життєва позиція, відповідальність, «залізна логіка». Але також ідеальний хлопець повинен бути м'яким, ніжним, турботливим, - такі якості більше властиві дівчатам.

  Зовнішність є для багатьох одним з головних критеріїв у пошуках ідеалу. І мова тут не тільки про привабливі риси і форми. Хлопець повинен мати гарний смак, вміти підібрати для себе одяг і аксесуари, знати, як доглядати за собою. Охайність, доглянутість і чарівна посмішка - неодмінні атрибути зовнішньої привабливості. М'яті штани, кошлате волосся і триденна щетина давно залишилися в минулому.

  Вихованість, інтелект, освіченість у наш час також відіграють визначальну роль в образі хлопця, що претендує на звання «кращий в світі». Цікавий ерудований співрозмовник, що вміє дати цінну пораду, людина, яка знає свої цілі в житті і вміє їх добиватися, легко підійде на роль ідеального хлопця.

  У сучасному світі прагматичності і жорсткого розрахунку, романтики і джентльмени - на вагу золота. Яка дівчина не мріє про божевільні вчинки заради неї коханої, мільйон яскраво-червоних троянд і червоні вітрила на додачу? Цукерково-букетний період, побачення, поцілунки, прогулянки під місяцем і інші атрибути романтичних комедій завжди повинні бути на озброєнні у ідеального хлопця в сучасному світі.

  Ідеальний хлопець неодмінно повинен бути душею компанії. Веселий, креативний, що володіє гарним почуттям гумору, легкий у спілкуванні - саме такими якостями володіє хлопець, що носить звання «ідеальний». Зумієш розсмішити - і ти вже майже ідеальний для дівчини. Вміння заплести інтрижку або пустити пил в очі теж вітаються деякими представницями прекрасної статі.

  Такі ж якості як нахабство, безцеремонність, на думку більшості дівчат, не входять в актив ідеального хлопця. Більше цінуються ввічливість, вміння стримувати свої емоції, помірна боязкість у відносинах з дівчиною, особливо на перших етапах.

  Кожна дівчина на інстинктивному рівні розглядає будь-якого хлопця як батька своїх майбутніх дітей. З цієї точки зору, ідеальний хлопець має вселяти, перш за все, впевненість і довіру. «Відчувати себе за ним як за кам'яною стіною» - про це мріє більшість дівчат. Відповідно, ідеальний хлопець у сучасному світі має бути успішним, впевненим у собі, шляхетним, чесним, вірним. Багато дівчат хотіли б бачити у своєму хлопцеві людину, яка вміє відповідати за свої вчинки і здатного виручити в будь-якій ситуації.

  Здається, в наведених вище роздумах вдалося в загальних рисах сформулювати образ ідеального хлопця в сучасному світі. Але поєднувати в собі всі ці якості під силу далеко не кожному. Та й чи треба? Для кожної дівчини саме її коханий хлопець - ідеальний. Якщо любиш, легко змиритися з якимись вадами, а кожна гідність стає дуже значущою. Ідеальних людей не буває. Головне в людині - вміння любити і поважати партнера, прагнення вдосконалюватися, тоді й образ ідеалу буде не за горами!

  Джерело: allwomens.ru

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Якщо любиш — говори це

  Знайомство і перше побачення: підводні камені

  Я тобі - ти мені....

  Новий погляд на побачення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні