• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Знайомство і перше побачення: підводні камені

  Знайомство і перше побачення - справа важлива, а інколи - ще й страшна. Особливо якщо до того у вас вже було романтичне знайомство з не надто приємними наслідками. Скажімо, у хлопця, якого щойно кинула дівчина, якось само собою виникає відчуття, що ось ця красуня, яка щойно пройшла поруч, або ж відмовиться знайомитися, або ж не прийде на побачення, або ж закохає в себе й підступно покине. Не переживайте - неприємності трапляються з усіма, однак це не привід для того, аби відмовитися ще раз спробувати своє щастя.

  Для кожного з нас важливо зустріти ту людину, яка буде нашим доповненням у житті. Ми маємо великий вибір, але іноді просто не наважуємося підійти до того, хто подобається. Або, навпаки, нав'язуємо себе й цим відштовхуємо людину. Як не схибити під час знайомства і першого побачення?

  Знайомтеся скрізь і з усіма

  - Через сором'язливість ми часто боїмося підійти до людини, яка подобається, ніби напевне знаємо, що нам відмовлять, - пояснює Ірина Попик, практичний психолог. - Переважно така проблема виникає в юнаків, бо невдале знайомство, на їхню думку, означає, що від них відмовилися як від особистості. Тому найперша порада для тих, хто має страх знайомитися, - почати робити це скрізь: у транспорті, на вулиці, в театрі... Згодом будете знати, що вдається, а що ні, які дівчата захочуть познайомитися, а які в будь-якому разі відмовлять.

  Крім того, хлопці мають затямити: якщо за день познайомитися з десятьма дівчатами, то дев'ять із них відмовлять. Одна, мабуть, має хлопця, друга, можливо, збирається заміж, а в третьої завал на роботі і їй не до знайомств. Четвертій ви справді можете не подобатися. Але дівчина, якій ви сподобаєтеся, неодмінно знайдеться. Бо негарних хлопців немає. Є лише несміливі й сором'язливі.

  Інша порада: перш ніж підійти до дівчини, подумайте, що їй скажете. Варто мати в арсеналі якусь дуже незвичну фразу. «Вибачте, котра година?» - не годиться. Гадаю, більшість дівчат вам відмовить тільки тому, що ця фраза дуже затерта, вже її достатньо, аби вам відповісти «ні». Зауважте, що вам у дівчині сподобалося, й одразу їй про це скажіть. Доцільно прокрутити й свою реакцію на згоду або відмову познайомитися.

  Не переступайте через себе

  Чи може дівчина першою знайомитися - справа дуже особиста, вважає психолог. Головне - не перестрибувати через себе: якщо вважаєте, що дівчата теж можуть робити перший крок, то чом би й ні? Гірше, якщо ви так і не підійдете до того, хто вам подобається. Ставтеся до цього простіше. Тим більше, що необов'язково щось говорити під час знайомства.

  Є різні креативні штучки. Наприклад, якщо сподобався співробітник, але він працює в іншому відділі й імені його ви не знаєте, наберіть величезну купу паперів, і, коли він буде йти, нехай вони впадуть у вас. Він має відреагувати. Якщо ж ні - це напевне не чоловік вашої мрії. І дуже добре, що ви на цей крок наважилися. Бо тепер знатимете, що зробили все можливе і що він вам не потрібний. Фантазуйте, будьте креативні.

  Любов - те, чого з роками більшає

  Вибудовуючи ідеал чоловіка чи жінки, ми часто беремо за взірець своїх тата-маму - за умови, що на них можна рівнятися. Загалом спочатку звертаємо увагу на зовнішню привабливість людини, уявляємо якісь деталі її сексуальності... Але це ще не означає, що той, хто сподобався, підійде нам у житті. Зрозуміти, хто ж потрібен, можна лише з реальних стосунків. Закоханість часто починається з того, що ви зустрічаєте ідеального партнера, закохуєтеся. Але це триває два-три роки і поступово згасає. Бо ви починаєте бачити людину не такою, якою її уявили. Звісно, можете й вгадати. Тоді взаємини будуть тривалі. Але головна ознака любові - коли спільні інтереси, цінності з роками переростають у щось більше й почуття міцнішають. Не ставте надмірних вимог - ідеальних людей немає, і в кожного свої слабинки. Можете навіть скласти список таких негативних якостей, які ви змогли б вибачити іншій людині.Навчіться казати «ні».

  Настирливий залицяльник (залицяльниця) - то неабияка проблема. Відмовляти треба вміти. Слід робити це виховано й гарно.

  «Можливо, людина наполягає на своєму тому, що ми, кажучи «ні», даємо зрозуміти, що все ж таки колись скажемо «так», - пояснює Ірина Попик. - Тому відмовляйте не лише словами. Міміка, голос, жести - все має казати: «Ні. Я не хочу з тобою зустрічатися».

  Не варто дослухатися до якогось почуття провини за те, що відмовляєте, бо в інтересах цієї ж людини більше не гаяти на вас свій час. Будьте рішучі й не давайте надії там, де її справді не може бути. Адже, можливо, саме за ваше вагання й невпевненість залицяльник хапається і потім знову до вас звертається. Є немало стосунків, коли спочатку хтось один, можливо, й не дуже хотів, але потім все гарно склалося. Іноді наполегливість дає свій результат.

  Якщо ж відмовляють вам, не робіть надто категоричні висновки. Це не означає, що ви негарні, нещасливі, що вас ніхто не хоче і ніколи хотіти не буде. Невдачі тут нема. Є практика, ще один досвід. Не зациклюйтеся на цих моментах і будьте відкриті до нових вражень та ідей. Може, це й добре, що вам відмовили. Бо ж хтозна, ким ця людина завтра стане і в які світи ведуть ваші дороги.

  Менше говоріть

  Перед першим побаченням хвилюються усі. Ми хочемо справити враження на того, хто подобається. Й нерідко останньої миті починаємо себе змінювати. Психологи радять лишатися самими собою. Не експериментуйте з новими зачісками, макіяжем та вбранням, інакше неприємних сюрпризів не оминути. Новий образ може вам і не личити, а це неодмінно бентежитиме: замість зосередитися на розмові, будете думати про те, як виглядаєте.

  Ще одна важлива порада: більше слухайте співрозмовника. Спостерігайте за жестами, намагайтеся зрозуміти людину. Найпоширеніша помилка на першому побаченні - намагаючись справити враження, розповідати все. Нехай інша людина розкаже більше про себе. Не ставте надто інтимних, відвертих запитань. Не варто цікавитися минулими стосунками, зарплатою та батьками. Хай ваш обранець розповідає тільки те, що вважає за потрібне.

  Людина, яка говорить, ніби віддає інформацію про себе. І коли вона після побачення відчує, що сказала про себе більше, а про вас розпитала зовсім мало, то матиме потребу зустрітися з вами знову.

  На першому побаченні ймовірні психологічні ями в спілкуванні, коли ніби хочеш говорити, а про що - не знаєш. Універсальної формули немає. Почніть із того, що вас реально цікавить. Будьте собою і водночас зрозумієте, наскільки це цікаво для вашого партнера. Критерієм, чи підходить людина, буде внутрішнє відчуття комфорту або дискомфорту під час побачення.

  Які батьки - такі й діти?

  Іноді донька наслідує поведінку мами, а син - батька. Але може бути й так, що дівчина має більше татових рис, або не сприймає матері й свідомо бореться з моделлю її поведінки. Тому ліпше звернути увагу на взаємини у сім?ї загалом.

  Коли ж батьки не дозволяють зустрічатися з тим, хто вам подобається, не реагуйте на це бурхливо. Зрозумійте, що своєю забороною вони просто турбуються про вас. Можливо, тато й мама ще не зовсім звикли, що ви вже дорослі, маєте право на власне життя і свій вибір. Просто спробуйте це зрозуміти. І сформулюйте так: «Мамо, я розумію, що тобі не байдуже, за кого вийду заміж (з ким одружуся) і як складеться моє життя. Знаю, що ти хочеш, аби воно в мене було краще, ніж у тебе. Але дозволь мені самій (самому) це зрозуміти. Я теж доросла (дорослий). І теж хочу спробувати». У кожного свої граблі, і мудрих, які вчаться на чужих помилках, не так багато.

  Батьки своєю чергою мають бути терпеливими. Гіперопіка ні до чого доброго не доводить, бо діти зчиняють бунт, можуть навіть зламати собі життя. Шукайте компроміс. Насамперед намагайтеся не скривдити свою дитину. Покажіть, що поважаєте її вибір, навіть якщо й не схвалюєте. Те, що виявляєте цікавість до її думки, принесе більше користі, ніж критика небажаних друзів. Попийте чаю з обранцями ваших сина-доньки, поговоріть про що-небудь, навіть якщо це якісь дрібниці. Не шпигуйте за дітьми. Не намагайтеся захистити від усіх, на ваш погляд, поганих впливів. Їм самим треба навчитися робити правильний вибір.

  Молодіжне Перехрестя

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Якщо любиш — говори це

  Шлюб - одне з найболючіших випробувань?

  Я тобі - ти мені....

  Новий погляд на побачення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні