• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Звернення лікаря-гінеколога до дівчинки-підлітка

  Моя дорога дівчинко!

  Пройде біля десяти років і, можливо, тобі Господь  пошле щастя стати Мамою. Це - головна мета земного життя кожної жінки. І, якщо ти хочеш стати справжньою мамою, а не мамою-зозулею або жінкою, що розгубилася, яка не знає що ж їй тепер робити, то для цього ти повинна готуватися все своє попереднє життя і тоді народження  дитини стане для тебе щастям, нічим не затьмареним на все життя, що залишилося.

  Вже в дитинстві ти не повинна сидіти годинами біля телевізора, а повинна  більше рухатися, бувати на природі, укріплювати ноги, м'язи, щоб не було  плоскостопості, сколіозу, що часто зустрічається у дітей. Наслідком цих  захворювань буде остеохондроз вже у молодому віці, який у свою чергу приведе до судинних і інших захворювань в зрілому віці. Адже здорова мама краща, ніж хвора!

  Подорослішавши, потрібно навчитися по-розумному вибирати друзів, оскільки мудре  народне прислів'я свідчить: «З ким поведешся, від того і наберешся». Погані  звички, як заразливі хвороби, прилипливі. І не треба думати, що ти  перевиховаєш подругу або друга, якщо ти «правильна».

  Частіше буває навпаки, з витікаючими з цього наслідками. Особливо це стосується друзів, що вживають алкоголь, палять і приймають наркотики.

  Не одурюй себе - тобі не під силу впоратись з такими пристрастями твоїх «друзів», швидше ти сама набудеш  згубних звичок, є багато таких прикладів в житті, і це все відіб'ється на здоров'ї твоїх майбутніх дітей.

  Тобі потрібно пам'ятати про режим дня, спати достатньо, оскільки якщо людина постійно не висипляється, у неї буде невроз.

  А це приведе до низького імунітету, фізичного і духовного. Невротика легко загнати в депресію, умовити покурити, випити і так далі, начебто для заспокоєння.

  А таке «заспокоєння» заганяє людину в нові проблеми і робить рабом поганих звичок. Зрозуміло, що для майбутньої дитини від цього мало користі.

  Треба правильно харчуватися, оскільки з їжі ми черпаємо сили для життя, та навряд чи наші сили і здоров'я покращають від чіпсів, кирієшок, кока-коли, а ось що потрібне  - так це овочі, ягоди, фрукти.

  Про це треба пам'ятати завжди! Не забувати про  йод, оскільки живучи далеко від моря, де навіть в повітрі, рослинах, не говорячи вже про саме море, багато йоду, ми отримуємо 1/3 добової норми йоду.

  В результаті  ми маємо низький тиск, суху шкіру, випадання волосся, мерзлякуватість, стомлюваність, прикушення щік і язика, вегетососудинну дистонію, дисбактеріоз, низький імунітет, мастопатії, порушення в статевій системі, не  виношування вагітності.

  Начебто дрібниця йод, так? А скільки наслідків. Значить треба недолік йоду заповнювати, особливо про це треба пам'ятати, коли  ти готуватимешся до материнства, адже іноді це приводить навіть до недоумства  новонародженого.

  Багато підлітків, надивившись фільмів і телешоу, рано починають палити. І ось ця отрута - нікотин йде у всі клітинки організму, включається в обмін  речовин і поневолює організм людини, розум, волю. Те ж саме роблять алкоголь,  наркотики.

  Людина стає рабом своєї пристрасті і навіть в критичних ситуаціях (хвороба, операція) не може відмовитися від неї. Хоча на початку все здається весело, цікаво, «по-кайфу». Багато хто говорить: «Захочу - кину», але  хитрі ці пристрасті. Людина не може захотіти кинути і весь час шукає причини, щоб продовжувати потурати своїм пристрастям.

  Але якщо ти не можеш кинути палити, вживати алкоголь, наркотики, то, яке ж майбутнє ти готуєш своїй дитині? Адже ти для неї - будиночок, в якому все повинно бути пристосовано для її розвитку.

  Що матиме твоя дитина, якщо кожна твоя клітина, весь організм просочені отрутою? Отрутою!

  Ось тому і кажуть, що треба планувати вагітність. Це не означає, що треба рано починати статеве життя і приймати протизаплідні пігулки. Це, як правило, веде до розбещеності, оскільки рідко такі дівчатка живуть з одним хлопцем. Так складається, що партнери починають мінятися, в результаті - різні захворювання. І навіть, якщо вам пощастить, і ви знайдете хорошого хлопця і, вийшовши заміж, народите дитину, ця дитина нестиме інформаційну пам'ять про першого звідника, який, нажаль, не був хорошим зразком.

  Про цей закон знають зоотехніки. Проводилися досліди, коли хотіли вивести витривалих жеребців, то спарювали високопородистих кобил з самцями зебр. Дослід не вдався, про нього забули, а через декілька років ці високопородисті кобили від породистих жеребців почали народжуваити смугастих лошат, тобто «зіпсувалися».

  Цей закон розповсюджується і на нас - людей. Пам'ятайте про це дівчатка, бережіть себе. Головне, щоб не багато женихів було, треба знайти, дочекатися одного, але хорошого, який буде дбайливим, працелюбним чоловіком, хорошим  батьком. Адже шлюб - це не тільки веселощі. Це спільна праця, в одній упряжці, праця до старості. Для цього дуже треба зберегти в молодості взаємну пошану. Уявіть колектив, де не поважають один одного, лаються. Такий колектив довго не протримається, розпадеться.

  Ось так і сім'ї. Тому планування сім'ї - це, коли знайдений хороший, дбайливий майбутній чоловік, коли є робота, коли забезпечена їжа і одяг. У такій сім'ї дитина буде в радість, а не в тягар. Адже вона (дитина) розуміє все з моменту зачаття і, як говорять психологи, відображає душевні сили матері, її взаємини з близькими.

  Духовним зором відображає стан душі матері, відносини з татом. Якщо мати гнівається, цей її душевний стан відобразиться у дитини нездатністю любити, терпіти, піклуватися.

  Які ж наслідки можуть бути? Після народження у дитини легко можуть з'явитися гнівливість, плач, істерика, у неї немає сил знаходитися в добрих відносинах з людьми. У 5-7 років можуть бути неврози, примхи, дитина часто хворіє (потребує турботи).

  Такі діти в 12-14 років нестійкі, озлоблені, черстві - не вистачає душевних сил. У 19 років дуже потрібні душевні сили, а вони вразливі, байдужі, розчаровані, не можуть справитися з лінню, не можуть будувати  відношення з людьми старшого покоління.

  Там, де мати, що носить дитину в утробі, урівноважена (а цьому допомагають  молитви, сповідь, причастя в храмі), спокійна, в центрі турботи і уваги,  особливо чоловіка, де покрита любов'ю - вона повна внутрішніх душевних сил,  направлених до дитини, наповнена вдячністю до чоловіка, близьких, в ній прокидаються сили, вона перетворюється на людину, зосереджену на внутрішньому житті. Не дитина твориться, а життя, таємниця, спокій нового життя! Навколо неї змінюються і оточуючі.

  Ось бачиш, моя дівчинко, як почесно і відповідально бути мамою. І якщо пам'ятати про це, прагнути жити  правильно, а цьому вчить нас Церква, Біблія, досвід наших святих, то все у тебе складеться, і будеш ти щасливою людиною, що твердо стоїть на землі, і діти  тобі будуть не покаранням, а щастям і нагородою в житті.

  k-istine.ru

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Знайомство і перше побачення: підводні камені

  Повага до життя, здоров’я, цнотливості, шлюбу та Божого дару плідності

  Бути жінкою

  Антун Лісець: «Українські жінки не знають, що більшість контрацептивів – це вбивство»

  Чому я вибираю стриманість?

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні