• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » » Проблема молоді – нейтральність та апатія до суспільного життя, - Х. Білінська

  Проблема молоді – нейтральність та апатія до суспільного життя, - Х. Білінська

  Кажуть, що встигнути здійснити все заплановане неможливо, так само як і робити кілька справ одночасно. Проте зустрічаються люди, котрі, якщо й не встигають займатись усім цікавим для них, то хоча б можуть реалізувати себе в різних життєвих позиціях. Голова Тернопільського обласного осередку ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» Христина Білінська є уособленням активної, працелюбної, суспільно-свідомої молодої людини, котра намагається брати від життя максимум позитиву. Взамін дівчина робить чимало корисного та необхідного для рідного міста.

  - Розкажіть кілька слів про себе: де здобуваєте освіту, чим займаєтесь сьогодні?

  - Я – студентка четвертого курсу психолого-педагогічного відділення Інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету. Окрім того, очолюю ТОО ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування, також я є членом студентської ради, де є головою відділу зовнішніх зв'язків. Також я – керівник наукового товариства психолого-педагогічного відділення Інституту психології та педагогіки. Зрештою, намагаюсь активно приймати участь в громадському та науковому житті.

  - Які у Вас стосунки з батьками: контролюють Ваші дії чи дають простір для самовираження?

  – У мене дуже хороші стосунки з батьками, тому «залізного», чіткого контролю немає. Якщо я щось прагну, вони розуміють, що це аргументоване рішення, яке є для мене важливим. Конфліктів щодо громадської діяльності або щодо інших акцій – у нас не виникає.

  - Чим захоплюєтесь?

  - Можна сказати, що я колекціоную особисті грамоти з різних напрямків діяльності. А оскільки мені дуже подобається наукова діяльність і я з радістю нею займаюсь, то багато грамот саме з цієї галузі. Зокрема мій напрямок — психофізіологія, яким займаюсь ще з дев'ятого класу. Для цього описала наукові статті, вигравала на різних конкурсах, але це є моїм хобі, котре йде окремо від навчання та громадської діяльності.

  - Як відпочиваєте?

  - Дуже люблю подорожувати. Коли я повертаюсь з мандрівки, у мене з'являється велике натхнення до праці. Тому найплідніший час роботи для мене — одразу після повернення з подорожі. Я їжджу як за кордон до своїх друзів, так і мандрую Україною. Ось минулого тижня повернулись з Чернігова.

  - Тернопіль для Вас це... Яким уявляєте місто через 10-15 років?

  - Тернопіль є містом чистим, охайним, красивим, має чудове озеро, ніде подібного й не побачиш. Я дуже люблю Тернопіль. А через 10 років, думаю, місто буде більш розвинутим, гармонійним, чистішим, сучаснішим.

  - Які основні проблеми сучасної молоді? Як їх вирішити?

  - Нейтральність та апатія до суспільного життя та відповідальності. До прикладу, мотивом для студентів можуть бути хороші оцінки або взагалі гучна компанія в нічних клубах, натомість про громадську діяльність ніхто й не згадує. Молоді люди хочуть отримувати великі гроші, проте не думають, як стати висококваліфікованими спеціалістами. Проблема молоді — в їхньому небажанні самовдосконалюватись, тобто вони бачать себе лише в однобічному напрямку й інші розглядати не хочуть. А зараз в одному напрямку дуже важко знайти роботу, повинна бути хоча б ще прикладна галузь науки.

  Кожна молода людина може знайти себе в одній з громадських організацій, зайняти свою нішу, бути потрібним і побачити в собі інші якості.

  - Чому молоді люди прагнуть виїхати за кордон і будувати своє майбутнє там?

  - Можливо, це є полегшенням для них, адже за кордоном все є, все злагоджено. У нашій державі мало хто хоче працювати з «нуля» і налагоджувати структуру, адже це є набагато важче, аніж закордоном. Логічно, що на готове місце найлегше їхати, але ж потрібно і нашу державу розвивати. Можна поїхати за кордон, набратись там досвіду, і вже на основі цього працювати в Україні.

  - Ваше розуміння понять: «молодь», «сім'я», «щастя», «влада», «перспектива», «батьківщина»...

  - Молодь — це люди активні, життєрадісні, з перспективою на майбутнє, які повинні вдосконалюватись і будувати державу.

  Сім'я — це найдорожчі люди, це там, де завжди людина знайде любов, підтримку, відпочинок.

  Влада — це сила, що скерована на допомогу іншим людям в різних сферах життя.

  Перспектива – це резервні можливості, які використовують для досягнення поставленої мети.

  Батьківщина – рідна земля, яку люблять просто так, не за те, що вона щось повинна давати, а за те, що людина там народились.

  Ольга Мозгова

  Джерело: Тернопільська липа

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Неаполітанські роздуми

  Шлюб - одне з найболючіших випробувань?

  Розірваний союз, або Велика трагедія малих людей

  Чому я вибираю стриманість?

  Новий погляд на побачення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні