• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

  Мати... Це найрідніше у світі слово, у ньому відображається вся гама почуттів: любов, ніжність, доброта, милосердя, вірність. Воно пахне свіжоспеченим хлібом і м’ятою. Із самого народження дитини кожна любляча мати старається дати все найкраще їй, а що може бути цінніше за молитву і благодать Божу. "Любов матерів змінює світ” - саме ця фраза є символом спільноти "Матері у молитві”, яка є відомою і поширеною більш ніж у 100 країнах світу. Вперше думка про спільну молитву прийшла до матерів Англії. Вероніка Ві-льямс разом із своєю родичкою вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. "Під час молитви ми збагнули, що Господь хоче, щоб усі матері доручали Йому опікуватися своїми дітьми, віддавали Йому свій материнський біль, щоб Він пролив Своє благословення на їхніх дітей”, - саме це говоритиме Вероніка згодом у своїх промовах, коли її рух вийде за межі Європи. У храмах Перемишлянщини, що належать до Стрийської єпархії, спільноти "Матері у молитві” діють із часу започаткування їх у єпархії. За цей період було проведено велику кількість християнських заходів, намолено молитов і пролито сліз.

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

   

  У суботу, 18 се-рпня, відбувся VІІ з’їзд спільноти "Матері в молитві” Стрийської єпар-хії. Близько тисячі жінок різного віку приїхали в Перемишляни, щоб спільною молитвою забезпечити щасливе майбут-нє своїм дітям. Розпочався він спільною молитвою матерів у храмі Св. Володимира і блмч. о. Омеляна Ковча, після якої відбулася урочиста зустріч Апостольського адміністратора Стрийської єпархії, єпископа Тараса Сеньківа, тепла атмосфера якої надовго залишиться у серцях прочан і жителів міста. На архієрей-ській Божественній Літургії, яку таки ж очолив Владика Сеньків, відчувалося духовне очищення і умиротворення, адже серед усіх цих люблячих материнських сердець неможливо почувати себе по-іншому. В Літургії також брали участь отці Унівського і Перемишлянського деканатів. Учасники мали змогу приступити до Св. Тайни Сповіді та Пресвятої Євхаристії.

   

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

   

  За багаторічне служіння, співпрацю, підтримку та сприяння розвитку релігійно-культурного життя єпархії подячними грамотами з уділенням архієрейського благословення нагородили багатьох провідниць та слугинь спільноти "Матері у молитві”, серед яких і наші землячки - п. Оксана Дух (с. Коросно), п. Галина Косінська (м.Перемишляни), п.Дарія Винницька (с. Тучне). Єпископ також благословив слугинь спільноти на подальше служін-ня Богові і щиру молитву. Далі святкування продовжилося біля пам’ятника блмч. о. Омеляну Ковчу, де матері щиро молися, співали пісні, відбулося покладання квітів. Завершилося святкування молебнем до чудотворної ікони Унівської Матері Божої у Святоуспенській Унівській лаврі.

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

   

  Та навіть після закінчення цієї зустрічі, цього великого свята, перед спільнотою "Матері в молитві” стоїть найважливіше завдання - поширювати і надалі ідею служіння серед інших вірних Христової церкви. Маловірна і малознаюча, далека від Бога людина, маючи за приклад матір, що повністю довіряє себе і своїх дітей Богові і молитві, врешті-решт сама захоче жити глибоким духовним життям. Ці матері є апостолами у своїх родинах, свічками, які у найбільшій темноті показують праведний шлях. Хай же Господь Бог помагає їм усім у їхніх починаннях.

   

  Лілія Імбіровська, студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка.


   


   


   


   

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Реколекції для Матері в молитві

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  Духовна подорож до Зарваниці

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні