• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » » Заупокійна св. Літургія в намірі бл. пам"яті о. Володимира Петриці

  Заупокійна св. Літургія в намірі бл. пам"яті о. Володимира Петриці

  В понеділок, 10 грудня виповнюється 6 років з дня смерті довголітнього пароха м. Перемишляни та декана Перемишлянського деканату митрофорного протоієрея Володимира Петриці.

  Повідомляємо парафіян нашого храму, що поминальна заупокійна Літургія в намірі бл. пам"яті о. Володимира Петриці відбудеться в понеділок о 8:00 год. ранку в храмі Св. Миколая.

  Запрошуємо до молитви всіх небайдужих та вдячних парафіян.

  Біографічна довідка

  Отець Володимир Петриця народився 6 березня 1937 року в с. Демня Миколаївського району на Львівщині. Духовну освіту здобував у підпіллі в 1957-1964 роках. Майже одночасно о. Володимир навчався у Львівському інституті ветеринарної медицини (1955-1960), в якому згодом працював.


  Дияконські та священичі свячення отримав з рук Преосвященного Владики Володимира Стернюка. На священика о. Володимир був висвячений 28 червня 1964 року. Його душпастирська діяльність у підпіллі поширювалася на низку парафій: села Якторів та Словіта на Золочівщині, Неділиська, Кимир, Іванівка, Болотня, Борщів, Костенів та Вовків у Перемишлянському районі.

  В 90-х роках ХХ ст. о. Володимир присвятив особливу увагу організації та впорядкуванню парафій Перемишлянського району. Він вклав багато праці згуртуванню та розбудові Перемишлянського деканату. 7 серпня 1990 року о. Володимир Петриця розпочав своє ієрейське служіння в Перемишлянах. Місцем його душпастирства був храм Святого Миколая.

  24 червня 1991 року о. Володимира Петрицю було іменовано Протопресвітером Перемишлянського деканату. Декрет іменування був підписаний Блаженнішим Патріархом Мирославом Іваном Любачівським.

  За часів душпастирства в Перемишлянах, у 1993 році розпочалося будівництво храму Святого Володимира. 1 серпня 1993 року відбулося освячення наріжного каменя, яке провів Преосвященний Владика Филимон Курчаба, тодішній Єпископ-Помічник Львівський УГКЦ.

  Торжественне освячення новозбудованого храму відбулося 28 липня 2002 року. Перед початком Архієрейської Літургії його освятив Преосвященний Владика Юліян (Ґбур), Єпарх Стрийський. Згодом храм отримав ще одного покровителя – Блаженного Священномученика Омеляна Ковча – довголітнього пароха Перемишлян, який загинув мученицькою смертю в концтаборі Майданек на території Польщі.

  За сприяння Владики Юліяна (Ґбура) 28 липня 2002 року Блаженніший Патріарх Любомир Кардинал Гузар підніс о. Володимира до гідності Митрофорного Протоієрея з правом носити мітру та набедреник. скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Блаженного Володимира Прийму проголошено Покровителем мирян УГКЦ

  Відкриття памятника пароху Перемишлян

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні