• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

   

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

   

  "Він наш, а ми - його..."

  Блаженніший Святослав

   

  В неділю, 25 березня 2012 року, у Народному домі "Просвіта" відбулася урочиста академія, присвячена 68-річчю з дня смерті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча.

   

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

   

  Вчителі та учні школи №2 ім. О.Ковча підтримали пропозицію отця Віктора організувати і провести урочисту академію.

   

    З вітальним словом до присутніх звернувся отець Ігор Барбуляк.

   

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

   

  Учнівський колектив прагнув донести до глядачів найбільш повну і точну інформацію про життя та діяльність отця Омеляна Ковча. 

   

   

  "Ми тут зібралися, щоб віддати шану отцю Омелянові, який був сином і священиком одного народу, загинув на землі другого народу, бо рятував синів і дочок третього народу..."

  Любомир Гузар

   

   

  Отець Омелян Ковч до останнього у Майданеку залишався відданим і вірним душпастирем. В одному зі своїх листів, який вдалося передати дітям, він писав:

   

    «Я дякую Богові за Його доброту до мене. За винятком раю, це єдине місце, де я хочу бути. Тут ми всі рівні: поляки, євреї, українці, росіяни, латвійці та естонці. Я єдиний священик між ними. Навіть не можу собі уявити, як тут буде без мене. Тут я бачу Бога, який є один для всіх нас, без огляду на наші релігійні відмінності. Можливо наші церкви є різні, але той самий Великий і Всемогутній Бог править усіма нами. Коли я відправляю святу літургію, вони всі моляться. Вони умирають по-різному, і я допомагаю їм перейти цей маленький місточок до вічності. Хіба це не благословення? Хіба це не найвеличніша корона, котру Бог міг положити на мою голову? Це справді так. Я дякую Богові тисячу разів на день, за то, що послав мене сюди. Я більше Його ні про що не прошу. Не переживайте і не тратьте віри у те, що я роблю. Замість того, радійте мною. Моліться за тих, хто створив цей концентраційний табір і цю систему. Вони єдині, хто потребує наших молитов. Нехай Бог змилується над ними».

  «Я розумію, що ви стараєтеся визволити мене. Але я вас прошу цього не робити. Вчора вони вбили 50 людей. Якщо мене тут не буде, то хто допоможе їм перейти через ці страждання. Вони підуть по шляху до Вічності з усіма їхніми гріхами і зневірою, котра приведе їх у пекло. А зараз вони ідуть на смерть з високо піднятими головами, залишивши позаду всі гріхи. І таким чином вони попадуть до вічного міста».

   

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

   

  На завершення отець Віктор висловив щиру подяку усім учасникам академії та присутнім.

   

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча

  Безсмертя і подвиг Омеляна Ковча     

   

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відкриття памятника пароху Перемишлян

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Блаженний отець Омелян Ковч

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні