• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  «Прийми цю палаючу свічку»

     Реколекції – це час оновлення наших думок, бажань і діл. Це час коли існує справжня потреба наповнення свого організму життєдавчою силою добра і миру. Такий собі гарний спосіб душевної рівноваги, якої потребує кожен з нас, а особливо юні особи, оскільки вони завжди в русі, метушні, справах і поривах до пошуку пригод, які потрібно переносити із сильним духом захоплення і віри у кожний наступний крок свого життя з Богом.

  З 1 до 3 квітня дитячо-молодіжна спільнота «Адонай», що існує при храмі св. Миколая у м. Перемишляни, мала винятково добру нагоду пережити дні духовної віднови у Свято-Успенській Унівській Лаврі.  Реколекційні науки провадив о. Богдан Манишин, Протосинкел Стрийської єпархії, а також духовний провідник спільноти «Адонай».

   

   

   

   Від першої хвилі перебування в намоленій віками святині діти змогли відчути особливу антмосферу цього місця. Шум і проблеми щоденного буття залишилися далеко за стінами Лаври. Всі діти звикли багато рухатися, говорити, не рідко перетворювати своє спілкування на гамір, та в часі реколекцій все було по іншому. За кілька хвилин першої науки «адонайці» стали зосередженими та серйозними, вслухалися та обдумували те, що розповідав о. Богдан. Доступні і прості, а водночас надзвичайно повчальні і глибокі слова отця-реколектанта були переплетені із огляданням невеличких повчальних християнських фільмів. Також, спільно та у групах читали і розважали над Святим Письмом, співали різноманітні християнські пісні.

   

   

   

  Три рази на день «адонайці» молитися разом із монашою спільнотою отців Студитів. Особливе великопосне правило молитви студитів зацікавило дітей, вони вслухалися у слова старослов’янської мови, а також приносили свої прохання та подяки до образу Чудотворної Унівської ікони. Учасники реколекцій мали нагоду приступити до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії. Всі разом із о. Богданом здійснили похід на Чернечу гору, де похоронені ченці. Отець коротко розповів про деяких ієромонахів, що тут спочивають, навів приклади їхнього подвижницького життя.

   

   

  Під час реколекцій були присутні гості із Стрия, це Оксана Ільків, приятель із Спільноти «Віра і світло» та бр.Роман Спірц, семінарист.            П. Оксана багато розповіла про спільноту «Віра і світло» у Стрию. З цікавістю діти переглянули фільми про життя людей з особливими потребами. о. Богдан, також, присвятив цій темі цілу науку. Під звук струн гітари «адонайці» навчилися співати багато нових пісень, які співають у спільноті «Віра і світло».

   

   

   

   

   

  Цьогорічні духовні науки стали для часників спільноти «Адонай» приємним проведенням часу, цікавим і особливим, тому що тут вони дізналися про правильність доброго поводження у суспільстві, як свідомого християнина. За допомогою духовного провідника старалися навчитися правильно розцінювати складні ситуації, приймати правильні і свідомі рішення у житті, які завжди будуть пов’язані з присутністю Бога у серці.

   

  Повідомила п.Роксолана, провідник спільноти «Адонай»

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Змінив: отець Дмитро

  Схожі новини

  КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»

  Реколекції для Матері в молитві

  Спільнота «АДОНАЙ» молилася у день 3-х ліття свого існування

  Відбулася щорічна молодіжна проща до Свято-Успенської Унівської Лаври

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні