Наша спільнота «Адонай» не сидить на місці. 7 липня на свято Івана Купала коли за легендою зацвітає папороть, адонайчики великі і маленькі вирушили до нашого лісу на Синій камінь.
Дорога була довгою і нестерпно сонячною, однак незважаючи на це, час минув швидко і ми жваво дісталися до лісу. Розпочався наш пікнік з молитви, потім всі дружно смакували солодке. Також під час нашого відпочинку роздумували над тим, що для нас бути щасливими, відгадували різноманітні цікаві загадки. Адонайчики всі дружно грали футбол і волейбол, а також танцювали банси. Час пройшов дуже швидко і непомітно. Повертаючись додому всі були з чудовим настроєм і з усмішкою на обличчі. Дякуємо Богові за те, що мали можливість бути разом. Гануся Кисіль, член спільноти «Адонай» |
Схожі новини
Незабутній і щасливий час – коли ми разом!!!
Вертепне дійство товариства «Адонай» у с. Біле
КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»
Відбулася щорічна молодіжна проща до Свято-Успенської Унівської Лаври
1445
















