![]()
9-20 липня Стрийська єпархія організувала відпочинковий табір для молоді, який проходив в Криму в с. Угловому під назвою «Море чистих сердець». Наші учасники «Адонаю» ,а саме Л.Курман, М.Зубарева, М.Хмиз і я вирішили поїхати туди на відпочинок. Також в таборі брали участь молодь із Стрия, Городка, Перемишлян і римо – католики з Києва, які представляли «рух чистих сердець» і «справжня любов чекає». Кожен день табору проходив незвичайно. Що ранку ми всі спільно ходили на Божественну Літургію через раз відправлялась Месса. Відбувалися конференції на тему до шлюбної чистоти, які представляв нам о. Олександир Ройко і о.Віталій Розовський. Також всі разом молилися вервицю до Божого Милосердя. Відбувались різноманітні екскурсії : в Бахчисарай, Севастополь, Херсонес. Повертаючись з екскурсій ми були приємно вражені від побаченого. Вечорами всі спільно танцювали різноманітні банси, грали цікаві ігри, ставили сценки, співали пісні. Час пройшов дуже швидко і вже потрібно повертатися додому. В наших серця звичайно була велика радість і любов, тому що ми знайшли багато друзів з якими провели гарно час, відпочили .Водночас був і сум тому що мали прощатись, серце плакало, бо дуже звикли одне до одного, але маємо велику надію, що будемо бачитись і спілкуватись надалі.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Гануся Кисіль - учасник табору. |
Схожі новини
Учасники «Адонаю» в мальовничому місті Скавіна
Прекрасний час для нас це тоді, коли ми разом
1494


























