Приходить літо…Час відпочинку і розваг, коли кожна дитина чекає незабутніх моментів та нових вражень від цієї пори. Цього року, з 12 по19 липня, учасники «Адонаю» а саме Іван Демкович, Ярина Савчук та Ірина Кисіль мали нагоду відпочити в мальовничому місті Скавіна, що у Польщі. Також у цій подорожі брала участь молодь з Перемишля та молодь міста Савіни. Кожен день не був подібний на попередній. Першого дня ми побували в Кракові, культурній столиці Польщі. Там ми відвідували архітектурні пам'ятки. Після захопливої екскурсії, відвідали шоколадну фабрику, де мали можливість спостерігати за виготовленням шоколаду. Відтак, повернувшись у Скавіну, ми побували в Регіональному музеї Казимира , де познайомилися з побутом та звичаями мешканців цього міста. Наступного дня відвідали соляну шахту, що знаходиться неподалік міста. Цього самого дня ми були в музеї старовинних домів у Боснії. У неділю, насамперед, відвідали костел, у якому відправлялася Служба Божа. Після Літургії нас прийняли в родини, з якими ми гарно і весело проводили час аж до вечора. У понеділок на нас чекав великий сюрприз. Ми поїхали в місто Закопане ,на термальні води (аквапарк), де мали можливість поплавати та оздоровитися. Наступного дня відвідали DinoZatorLand, де побували в парку динозаврів. У середу ми поїхали в гори в місто Закопане, де були вражені гарними краєвидами і придбали сувеніри. Час пройшов дуже швидко і вже потрібно повертатися додому. У наших серцях була велика радість і любов, тому що ми знайшли багато нових друзів, з якими провели гарно час, відпочили. Сподіваємося, що будемо підтримувати зв'язок з ними і надалі. Ярина Савчук
|
Схожі новини
Відбувся табір «Назавжди З Ісусом»
1159






