• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»

  КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»


  Вже стало доброю традицією, коли спільнота «Адонай» проводить час разому літніх таборах. Більше трьох років товариство існує при парафії Св.Миколая у м.Перемишляни і саме той час, коли «адонайці» проживають разом за межами дому і рідного міста є для них незабутній. Чергових кілька днів у своєму житті «адонайчики» віком від 13 до 19 років провели перебуваючи  в таборі, який відбувався у с.Надиби Старосамбірського району з 30 липня до 6 серпня у Спасо-Преображенському жіночому монастирі сестер Студиток.

  Це місце зачарувало всіх від першої хвилини перебування в ньому. Адже цей будинок має не одну сотню років. Сестри студити Симеона та Макарія, які перебували у монастирі під час нашого таборування, розповідали про незвичайну історію цього будинку. Ми дізналися, що це споруда початку ХХ ст. і побудована графом Левом Тхожніцьким, який мав у власності немалі володіння у с. Надиби та у сусідньому селі. Згодом будинок змінює ряд власників, у його стінах навіть була школа, і вже з 1998 року і до сьогодні він належить сестрам Студиткам.

   

  Табір проходив під назвою «Кроки до святості» під час якого кожного дня таборовики були присутні на Святій Літургії, яку відправляв о. Віктор Мельник у каплиці монастиря, молилися ранішні та вечірні молитви, мали можливість приступити до Святих тайн Покаяння та Євхаристії. Кожен день мав дві теми: під час Служби Божої на проповіді священик розповідав присутнім про Святі Тайни, а вже пізніше,згідно розпланованого дня, учасники табору «Кроки до святості» слухали лекції на тему «Подвижники віри Христової». Лекції читала катехит храму Св. Миколая, провідник спільноти «Адонай» п.РоксаланаГуніник.  За період перебування в таборі діти глибше ознайомилися із значенням Святих Тайн, а також дізналися про життя та служіння Митрополита Андрея Шептицького, Патріярха Йосифа Сліпого, владики Миколая Чарнецького, Йосафати Гордашевської, блаженних сестер Олімпії і Лаврентії, Леонтія Фьодорова, Миколи Конрада та Володимира Прийми. Інший час був присвячений іграм, співам релігійних та українських пісень під супровід гітари, постановки веселих сценок, походами до річки, грою у футбол та іншими цікавими заняттями. Влаштували конкурс «Міс та містер табору». Запам’ятається учасникам табору проща до чудотворного місця у с.Биличі, де молилися Літургію та слухали розповідь про історію цього місця.

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Катехити нашого храму взяли участь у з'їзді катехитів Стрийської єпархії

  Я буду йти і побачу БОГА

  Відбувся табір «Назавжди З Ісусом»

  Літні табори для дітей та молоді м. Перемишляни

  «Слідами блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні