• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  По-дитячому довіритися Богові

  По-дитячому довіритися Богові

   

  "Життя - це все, що ми маємо", "Квіти просто квітнуть", "Часом доситьпромінчика", "Сорок казок у пустелі"... – ці всі збірки написав талановитий священик-монах, письменник, автор багатьох книг Бруно Ферреро.

  Отець Бруно Ферреро народився у містечку Вілларбассе неподалік міста Турин, що в Італії. З 1988 року працював у салезіянському видавництвіELLEDICI, котре очолив 1996 року. Свою педагогічну харизму він виявляє через написання книг для дітей, молоді та їхніх батьків. Він написав багато книг та статей, заснував дитячий журнал "Mondo Erre", був головним редактором журналу "Dimensioni Nuove". Є визначним експертом у катехитичній сфері. Зараз він керує журналом "Салезіянський Вісник", є відомим лектором та провідником.

  І так сталось, що цей талановитий отець-письменник приїхав у місто Львів, щоб зустрітися із своїми читачами в рамках «Форуму видавців», який проходить у Львові вже кілька років. Одна із зустрічей проходила у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа. Учасники спільноти «Адонай», знайомі з багатьма історіями цього письменника, тому і вирішили побувати на зустрічі з Бруно Ферреро у семінарії. 15 вересня, незважаючи на непогоду, старші представники «Адонаю» вирушили з великим задоволенням на зустріч з отцем Брунно. Завітавши в стіни семінарії, ми були приємно здивовані її красою, спокійною атмосферою, привітними посмішками братів-семінаристів. Зустріч з о.Бруно відбувалася уконференц-залі. Коли до зали увійшов о. Бруно Ферреро разом із ректором семінарії о. Миколою Фрединою, то всі присутні, на знак пошани, піднялися і довго аплодували. І він почав розказувати свої гумористичні і водночас повчальні історії. Отець говорив на італійській мові, українською перекладав перекладач. Всі слухали його з великим задоволенням. Коли він розказував, він був наче дитина, з щирою усмішкою на обличчі. За цей час отець Бруно встиг розповісти кілька своїх історій, всі вони написані в його книгах, їх можна прочитати. Надзвичайно було нам приємно почути ці дивовижні розповіді з уст легендарного автора. Коли конференція підходила до завершення отець розказав одну цікаву і повчальну історію, яка зворушила моє серце, і думаю і всіх тих, які присутні були у залі. І я хочу з вами нею поділитись.

  Була одна сім'я, мати, батько і син Андре. Сім'я чекала ще на одну дитину. Але мати боялася, що коли народиться друге маля, то син буде ревнувати. Тодіжінка привчала щовечора свого сина класти голову наїї округлий животик, і співати сестричці колискову. Так продовжувалося протягом дев'яти місяців. Коли вже народилася дівчинка, лікарі повідомили батькам, що вона не може самостійно дихати. Вони дуже хвилювалися. І тоді лікарі забрали дівчинку в реанімацію і поклали її в інкубатор, де намагалися рятувати її життя за допомогою апаратів. Андре дуже хотів побачити свою сестричку, але в реанімацію дітей не впускали. Через деякий час лікарі повідомили батькам, що дівчинку будуть відключати від апарату і вона помре. В цей день батько і мати взяли з собою Андре. Коли вони увійшли в реанімацію, то Андре підбіг до сестрички прихилив голову до неї і почав співати колискову, ту яку завжди співав для неї. І вона несподівано почала дихати сама, без ніяких апаратів. Лікарі здивувались, як цеможливо. До сьогодні ця дівчинка жива і почуває себе добре.Ця історія вчить нас, що кожна людина потребує спілкування і любові. Всі ми хочемо завжди чути від своїх ближніх і найкращих добре і тепле слово, яке допоможе нам, хочемо знати, що нас чекають і потребують.

  Також о. Бруно люб’язно відповідав на запитання, які ставили присутні у залі. Потім довго підписував книжки. Кожен хотів отримати автограф чи сфотографуватися.

  Чекаємо нових історій для душі від Бруно Ферреро, і хочемо ще не раз бачити і послухати його лекції у нас на Україні.

   

  По-дитячому довіритися Богові
  По-дитячому довіритися Богові
  По-дитячому довіритися Богові

   

  Зубарева Мар'яна, учасниця спільноти "Адонай"


   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Блаженного Володимира Прийму проголошено Покровителем мирян УГКЦ

  «Ми так давно цього чекали»…

  «Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав» (Ів. 15,16 )

  Відбулася щорічна молодіжна проща до Свято-Успенської Унівської Лаври

  Блаженний отець Омелян Ковч

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні