• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Братство Матері Божої Неустаної Помочі здійснило щорічну прощу

  Братство Матері Божої Неустаної Помочі здійснило щорічну прощу

  <!-- [if gte mso 9]>

  22 вересня цього року в рамках щорічних паломництв члени Братства Матері Божої Неустанної Помочі вирушили на прощу до декількох відпустових місць Стрийської єпархії. Цього разу в молитовну поїздку зібралося 30 осіб на чолі з головою братства п. Марією Іваніків. Духовний провід прощі здійснював о. Дмитро Тхір, сотрудник храму св. Миколая.

  Першим місцем нашого паломництва було місто Жидачів, де в місцевому деканальному храмі Воскресіння Господнього міститься ікона, знана як «Жидачівська Оранта», що написана монахом Веніямином в 1406 р. для Жидачівського василіанського монастиря, про що свідчить напис на звороті згаданої реліквії.

  Слід зазначити, що наша Стрийська єпархія славиться десятьма чудотворними іконами, але ікона Богородиці Жидачівської належить до найдавніших, а спосіб її написання є унікальним в історії середньовічного малярства. Схоже автору ікони була добре знана ікона Богородиці-Оранти з Софії Київської.

  В храмі Воскресіння нас гостинно зустріли парох храму о. декан Василь Юрів та його сотрудник о. Ярослав Турик. о. Василь щиро поділився своїми знаннями та досвідом, пов’язаними зі славетною іконою. В храмі була відслужена Божественна Літургія в наміренні всіх прочан та їх родин, яку відправив о. Дмитро. В часі Служби Божої всі мали добру нагоду Сповіді, де нам ревно послужили вищезгадані отці. Після відправи кожен міг підійти ближче до ікони, щоб у стіп Богородиці занести свої прохання та випросити необхідних ласк. На завершення перебування в Жидачеві всі зробили пам’ятну спільну фотографію і сповнені благодаті вирушили далі.

  Наступним місцем нашої подорожі було смт. Гніздичів, де знаходиться Кохавинський чоловічий монастир. Тут відбувають новіціят майбутні монахи-редемптористи. У величному храмі готичного стилю міститься копія чудотворної ікони Кохавинської Божої Матері. Там з благословення ігумена о. Петра один з братів провів для нас духовну мандрівку та екскурсію, розкривши в своїх розповідях історію місця, що свого часу носило назву «української Ченстохови».

  Завершальним місцем нашої прощі стало м. Ходорів, де в деканальному храмі свв. безсрібників Косми і Дам’яна зберігається частина мощей блаженної Тарсикії (Ольги Мацьків). Тут ми помолилися молебен до блаженної преподобномучениці Тарсикії, по закінченні якого о. Дмитро розповів прочанам історію життя, служіння та свідомого мучеництва блаженної, наголосивши на тісних взаєминах блаженної сестри з люблячим Господом, на її щоденній вірності та готовності віддати своє життя за віру і Церкву. До того ж отець наголосив, що преподобномучениця Тарсикія відійшла до Бога у віці 25 років і є наймолодшою блаженною серед усіх 27 проголошених блаженним папою Іваном Павлом ІІ у 2001 році під час пастирського візиту в Україну.

  Сповненні сили та ласк Духа Святого всі прочани щасливо повернулися додому, дякуючи Господеві та Його Пречистій Матері за чергову нагоду духовної віднови.


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Мешканці м. Перемишляни вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

  Духовний відпочинок "Адонаю" в Уневі

  Ювілейна проща до Гошева

  Святкування ювілею братства

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні