• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » У м. Стрий відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви».

  У м. Стрий відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви».

  20 жовтня 2012 року, в приміщенні Стрийського районного Будинку культури Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ організувала єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви». Учасники Брейн-рингу – учні парафіяльних катехитичних шкіл з деканатів Стрийської єпархії УГКЦ. Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша – 10-13 років і старша – 14-17 років. Ведучою була п. Ольга Грабович, референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ. Колегію суддів очолювали: о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії, о. Роман Штігер – голова Новороздільського Катехитичного осередку та о. Петро Закаляк – голова Перемишлянського Катехитичного осередку.

  Наші учасники «Адонаю», а саме Іра Кисіль, Гануся Кисіль, Ліля Курман, Мар’яна Зубарєва, Іра Колосовська, Настя Процак та Харків Соломія взяли активну участь у грі. Напередодні змагань  старанно готувались під керівництвом наших наставників: Роксолани Василівни, о. Віктора та о. Дмитра.

  Передували Брейн-рингу відбіркові змагання, які відбулися у деканатах Стрийської єпархії УГКЦ. За шанс прийняти участь у всеукраїнському рівні боролись 13 команд: 6 із старшої вікової категорії і 7 - із молодшої. Було дуже приємно, що діти та молодь зацікавленні у вивченні основ християнської віри та Святих Таїнств. Учасники були нагородженні грамотами, а переможці подарунками.

  За результатами змагань переможцями у молодшій віковій категорії стали учасники Брейн-рингу з Моршинського деканату, а у старшій – з деканату м. Стрий.

  Повертаючись додому, ми заїхали у місто Жидачів, де знаходиться Чудотворна ікона Божої Матері Оранти. Всі були переповненні приємними враженнями та позитивними емоціями, сповнені Божою ласкою та любов’ю. Сподіваємось, що надалі прийматимемо участь у брейн - рингу.

  У м. Стрий відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви».
  У м. Стрий відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви».

  Соломія Харків, учасник команди парафії Св. Миколая м. Перемишляни

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

  Катехити нашого храму взяли участь у з'їзді катехитів Стрийської єпархії

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Інтелектуальні змагання «брейн-ринг» у Стрийській єпархії

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні