• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

  Другий рік поспіль у Стрийській єпархії проходять Суспільні дні. Це час, коли обговорюються та приймаються певні рішення пов’язані з важливими суспільними проблемами, зокрема тими, що стосуються молодого покоління нашої держави. Минулого року Суспільні дні були присвячені тематиці гідності людини у сучасному суспільстві, з поміж цього виокремили тему «Дошлюбна чистота – зрілість в любові».

  Вже цього року організатори проведення суспільних днів у єпархії вирішили винести на обговорення таку важливу тему, як «Соціальне сирітство в Україні». Напередодні, о. Олег Кобель, голова комісії у справах мирян і сім’ї Стрийської єпархії, запросив ряд голів та представників мирянських рухів, організацій та молодіжних спільнот, які діють при парафіях єпархії для обговорення цієї важливої теми.

  7 листопада в м. Жидачів у храмі Воскресіння Господнього розпочалися Суспільні дні Стрийської єпархії 2012 року. Святковий Молебен до Богородиці відслужив Протосинкел Стрийської єпархії о. Богдан Манишин у співслужінні 7 священиків. Опісля відбувся круглий стіл за участю представників мирянських та молодіжних організацій єпархії. У приміщені катехитичного центру церкви Воскресіння Господнього налічувалося близько 100 осіб. Були присутні представники Української молоді Христові (УМХ), спільноти «Матері в молитві», молодіжно-спортивної організації «Пласт», спільноти «Діти світла» та інших відомих та великих спільнот. Серед них були п. Роксолана, провідник нашої спільноти «Адонай» та найактивніші «адонайчики» Гануся та Ірина Кисіль, Мар’яна Зубарева, Соломія Харків, Ліля Курман та Настя Процак.

  Круглий стіл розпочався із вступного слова Протосинкела Стрийської єпархії. Далі канцлер Стрийської єпархії о. Володимир Ждан та о. Олег Кобель дуже доступно розповідали про проблему сирітства, яка існує в нашій державі та пропонували можливі варіанти для парафіяльних спільнот та інших релігійних організацій сприяти у моральній та духовній підтримці дітей та інших осіб, які є сиротами. Особливий наголос робився на день 11 листопада поточного року, під час якого всі вірні Української Греко-Католицької Церкви будуть молитися за сиріт; також заохочувалось проведення ще й інших заходи. Багато часу було присвячено обговоренню можливості відвідин дітей у сиротинцях членами парафіяльних спільнот, залучання дітей-сиріт до життя молодіжних церковних спільнот.

   

  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії
  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

   

   

   

   

  Звичайно, що наша парафія не залишиться осторонь проблем сирітства. Тому, 11 листопада у нашій церкві за участі священиків, спільноти «Адонай», членів братства Матері Божої Неустанної Помочі, учасниць спільноти «Матері в молитві» та всіх небайдужих парафіян відбуватиметься молитва за сиріт та огляд документального відео про важке життя дітей-сиріт.

  Для парафіяльного сайту п. Роксолана Гуніник

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Життя - це все що ми маємо! (Бруно Ферреро)

  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів

  Мешканці м. Перемишляни вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

  Духовний відпочинок "Адонаю" в Уневі

  Ювілейна проща до Гошева

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні