• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів

  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів

  <!-- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE

  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів, серед яких були представники нашого храму.

   27 листопада 2012 року, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий відбулася святкова Божественна Літургія, з нагоди святкування Дня Стрийської єпархії УГКЦ.
         Урочистість розпочалась із торжественної Архиєрейської Літургії, яку очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ при співслужінні духовенства.
         Літургійну проповідь Архиєрей розпочав із офіційного відкриття Року Віри в нашій єпархії, зачитавши апостольський лист Святішого Отця Бенедикта XVIпід назвою «Porta Fidei», що в перекладі означає «двері віри», даний в Римі, у соборі Святого Петра 11 жовтня 2012 року.

         Під час святкувань Дня Стрийської єпархії були присутні і парафіяни нашого храму. На урочистості прибули представники парафіяльних спільнот храму Св.Миколая м.Перемишляни, а саме п.Марія Іваніків – голова Братства Матері Божої Неустанної Помочі, п.Роксолана Гуніник – провідник товариства «Адонай» та Ганнуся Кисіль – активна учасниця дитячо-молодіжної спільноти.

        Після Божественної Літургії відбулася «Ярмарка Спільнот», ініційована Комісією у справах сім’ї і мирян  Стрийської єпархії. За сприяння о.Олега Кобеля – голови даної комісії було організовано презентації мирянських рухів, молодіжних та парафіяльних спільнот у форматі своєрідної ярмарки, де кожен із її відвідувачів, а це в більшості були священики, мали можливість ознайомитися з діяльністю, яку провадять миряни у Церкві. Окрім наших спільнот на ярмарці було представлено багато інших спільнот та рухів: «Матері в молитві», «Віра і Світло», «Українська Молодь Христові»,               «Справжня любов чекає», «Спілка Української Молоді», «Марійська Дружина», «Чоловіки в молитві», «Сім’я Найсвятішого Серця Христового», «Жива Вервиця». Представники наших та інших мирянських організацій та спільнот презентували для Преосвященного Владики та іншим гостям свої друковані матеріали, відео- та фото-презентації, власну символіку та інше. А під час святкового обіду, їм була надана можливість розказати про свої історії, види діяльності та поділитися своїми планами.
       На завершення Архиєрей від імені всього духовенства склав велику подяку та побажання нашим мирянам за ту працю, яку вони роблять для розбудови християнського життя єпархії.

  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів
  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів
  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Суспільне сирітство в Україні» - тема цьогорічних суспільних днів у Стрийській єпархії

  Катехити нашого храму взяли участь у з'їзді катехитів Стрийської єпархії

  Реколекції для Матері в молитві

  Духовна подорож до Зарваниці

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні