• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  «Треба їсти сало, щоб душа співала»

  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»17 листопадав нашому місті на подвір’ї школи №2 ім. О. Ковча відбулося надзвичайно цікаве свято - «Свято сала», яке стало особливим для нас тому, що українське сало чи не єдиний продукт, який всі полюбляють.

  Слово «сало» походить від праслов’янського «sadlo» . Корінь «sad» - той же, що і в слові «сідати», садло- це те, що посаджено на м’ясо. З часом літера «d»випала з давньоруської мови і вийшло слово сало. Сало споживається у свіжому, копченому, вареному, смаженому або тушкованому вигляді.

  На святі були присутні як жителі нашого міста, так і гості з навколишніх сіл. Активну участь у приготуванні закусок із сала брали парафіяни храму Святого Миколая, які смачно приготували різноманітні смаколики: сало з часником, копчене, варене, тушковане, солоне,а також сало в шоколаді. Всіх найбільше вразило сало в шоколаді, яке було дуже смачне. Господиня з радістю поділилась рецептом його приготування. Це свято не могло обійтись без цікавих конкурсів. Наші перемишлянці-богатирі тягали канат і підносили гирі, а сили у цьому їм додавало сало, яким перед конкурсом почастували учасників.

  Також до нас завітали в гості музичні колективи: народний фольклорний ансамбль «Криниченька» с. Вишнівчик, народний ансамбль «Бачівчанка» с. Бачів, вокально-інструментальний гурт Районного Народного Дому м. Перемишляни, а також дитячо-молодіжна спільнота «Адонай» при храмі Святого Миколая, які веселили людей своїми піснями, танцями, гуморесками. Під таку чудову українську музику люди з радістю танцювали та співали.

  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»
  «Треба їсти сало, щоб душа співала»

  Складаємо подяку насамперед  Богові, який сприяв у проведенні цього свята. Рівно ж велику подяку складаємо школі №2 ім. О. Ковча, а саме шкільному психологу Дідух Катерині Євгенівні та педагогу-організатору Цудній  Оксані Григорівні, які долучились до організації свята. Особлива подяка о. Віктору Мельнику за те, що три роки поспіль для Перемишлян організовує такі чудові і незабутні українські свята.

  Для парафіяльного сайту Мар’яна Зубарєва, учениця СШ №2 м. Перемишляни

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  У м. Перемишляни відбувся ІІІ фестиваль гаївок

  Відбувся IX районний фестиваль різдвяних колядок, щедрівок, вертепів та віншувань «Різдвяна феєрія»

  «Свято Вареника»

  Свято у Перемишлянській ЗОШ №2 ім.о.О.Ковча в честь мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

  Ми живемо у гарному і старовинному місті Перемишляни

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні