• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Святкування VII річниці заснування спільноти "Матері в молитві"

  Святкування VII річниці заснування спільноти "Матері в молитві"

  Протягом двох днів 23-24 листопада тривало святкування 7 річниці з моменту заснування спільноти «Матері в молитві» храму Св. Миколая м. Перемишляни. Відзначенню цієї події передувала молитовна проща спільноти, очолюваної адміністратором храму о. Віктором Мельником до старовинного і мальовничого м. Глиняни, відпустового місця Львівської Архиєпархії УГКЦ. Багато прочан з усіх куточків України відвідують глинянський образ Розп’яття Господа нашого Ісуса Христа. Через ікону відбувалися чудесні явища. Чудотворна обдаровує людей і сьогодні зцілює недужих, які прибігають до неї та вірять у чудеса. Матері вимолювали в Бога долі для своїх дітей, внуків, правнуків для своєї родини. Глибоко у душу запала нам розповідь о. Миколи про чуда, які відбувалися у храмі. Після Літургії відбулось мирування та окроплення речей свяченою водою, а потім прочани мали можливість приступити до Чудотворної ікони і вимовити перед Люблячим Богом свої просьби та молитви. На запрошення священика ми побували у храмі св. Миколая, який є ще однією святинею м. Глиняни. Особливість храму полягає у тому, що він був розписаний унікальними фресками. Але з плином часу фарби, які використовував художник Северин Борачек сильно вицвіли. Проте в даний час зображення на стінах почало відновлюватися. Історія Глинян багата і славна, повна чудес і знаків, які вказують на Божу опіку про містечко. Глинянські чуда спонукають нас пам’ятати, що Господь нас любить, що він шукає нас і знаходить. Однак потрібно пам’ятати що Господь шукає нас не заради того , щоб здивувати чудом, зціленням чи яким – не будь видовищем, а тому що любить і бажає бути з нами, і щоб ми були щасливими.

  В неділю, 24 листопада відбулися місцеві святкування спільноти в храмі. Після традиційного молитовного зібрання, стараннями о. Віктора було організовано вечір духовної віднови. Було відслужено Велику Вечірню з Литією та мируванням, акафіст до священномученика Йосафата, що був в центрі духовної уваги цього дня. Теж члени спільноти мали можливість послухати духовні науки, виголошенні настоятелем храму. Всі по-справжньому пережили ці святкування. Молитви нашої спільноти надихали нас на велику віру. Повертаючись додому, ми були духовно збагачені. Господь нагородив кожного з нас своєю благодаттю, дарував серцю мир і спокій. Отож, приходьмо в храм Божий і приєднуємось до цілющого джерела Божої любові та найщирішої материнської молитви.

  Інформаційна довідка

  Перша згадка про місто 1379р. Храм Успення Пресвятої Богородиці — дерев’яна церковна архітектура України, яка належить до самобутніх визначних явищ світової культури. Церква у Глинянах є однією з найвиразніших і добре збережених пам’яток Галичини. Існує версія, що кількість храмів такого стилю побудови в світі збереглося лише шість: два в Україні (в Глинянах та на Закарпатті) два – у Польщі, один – в Чехії, ще один – в Угорщині). Храм є животворною легендою Божої сили, про що свідчить його історія. Сюди приходив помолитися за щасливу долю українського народу гетьман Іван Мазепа. Образ Розп’яття Ісуса Христа, за переказами, подарований Богданом Хмельницьким. Вік образу Розп’яття на сьогодні більше як 200 років. Святіший Отець Папа Пій XI 18 травня 1938р надав церкві Успіння Пресвятої Богородиці право проведення відпустів у такі свята: Вознесіння Христового, Пресвятої Євхаристії, Різдва Івана Хрестителя, Успіння Пресвятої Богородиці і Воздвиження Чесного Хреста. Згодом Митрополит Шептицький надав церкві право дванадцяти відпустів на рік.Молитва – це чудотворна сила, яка живить спраглі серця кожної людини.

  Для парафіяльного сайту Віра Григорівна Федюкова, член спільноти «Матері в молитві»

   
   
   
   

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Уперше відбудеться піша проща зі Львова до Глинян

  Відбулося маленьке паломництво першопричасників до відпустового місця в смт.Глинянах

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні