• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  «Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав» (Ів. 15,16 )

   

   
  Бог вибрав священиків,щоб на землі займалися Його справами. Вони є Божими післанцями до людей, щоб їм звіщати Божу волю. Шлях до священства є духовно – особистісним. Тільки той, кого вибирає Христос, той хто чує в своєму серці поклик Божий – стає справжнім Христовим священиком.
  Дуже приємно, що наше місто Перемишляни і наша парафія подарували Христовій Церкві ще одного Господнього Слугу – ієрея Івана Гобелу.
  Свою першу врочисту Службу Божу в рідному місті Перемишляни, у храмі св. Миколая, отець Іван відслужив в неділю 29 травня. В цьому храмі він зростав духовно, адже з дитячих років прислуговував, будучи членом Вівтарної дружини. І в своїх світлих мріях, будучи малим хлопчиною, бачив себе на місці священика. І ось звершилось… Господь покликав його на служіння Йому. Але цьому передувало велике бажання, молитва і праця.
  На тій Службі Божій о. Віктор – адміністратор храму виголосив проповідь про значення і гідність священства та побажав нововисвяченому ієрею ,щоб був добрим Божим Слугою.
   
     По закінченні Літургії отець Іван склав подяку Богові, своїм родичам, духовним наставникам, вчителям і всім тим, хто допомагав в його духовному покликанні, а також уділив своїй родині і всім присутнім особливе благословення під час «стискання голів».
  Тож бажаємо Вам, отче, щоб впродовж усього життя у Вашому серці не згасала та іскра любові, яку запалив Творець, і щоб добрими ділами і ревним служінням вона розгорілася у великий вогонь любові до Бога і ближніх. Нехай всемилостивий Господь обдаровує Вас безмежними ласками, міцним здоров’ям, світлою радістю, духовним натхненням і досконалим служінням.

  Автобіографічна довідка

  Отець Іван народився 1 травня 1985 року у м.Перемишляни Львівської обл. .в сім’ї Володимира та Ярослави Гобели.
  У 1991 році вступив до загальноосвітньої середньої школи №2 м.Перемишлян. За час навчання у школі , брав активну участь у шкільних, районних, обласних олімпіадах. Також активно займався культурно – просвітницькою діяльністю, яка була включена у програму позаурочного часу в школі.
  Попри навчання у школі, ніколи не оминав парафіяльного життя. Завжди у всьому допомагав отцю – пароху, особливо у літургійному житті парафії, був учасником Вівтарної дружини, членом Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі. Своїм покликанням до священства завдячує своїй покійній бабусі, яка привчила його до молитовного, літургійного життя Церкви.
  У 2002 р. дуже добре закінчив ЗОСШ №2. У цьому ж році вступив до Музично – Богословського училища, на базі якого, в той час, був підготовчий курс, як необхідна передумова вступу у Львівську Духовну Семінарію Святого Духа.
  У місяці червні 2003 р.Б. вступив до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.
  У Семінарії був членом богородичного Архибратства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та Пасторального Центру «Еклезія». Провадив літургійний спів співочої групи на своєму курсі, був членом семінарійного хору та октету «Теофорос». Під час навчання у Семінарії активно брав участь у місійних поїздках до греко – католицьких парафій у Східній і Центральній Україні. У 2007 р.Б. протягом літніх вакацій перебував у Канаді, де проходив літургійно – пасторальний вишкіл.
  У липні 2007р.Б отримав диплом бакалавра та здобув кваліфікацію бакалавра філософії/богослов’я (теології) УКУ, а також церковний диплом за спеціальністю "Богослов’я”. У червні 2008р. захистив з відмінною оцінкою магістерську працю на тему: «Практика молитви церковного правила священиком як середник освячення Божого люду». У місяці липні цього ж року закінчив УКУ та одержав диплом магістра богослов’я з відзнакою. У червні 2009 р.Б. закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа та одержав Тестімоніум, який являється посвідкою пройденого усього циклу формації, як передумова для отримання Тайни Священства.
  Дияконські свячення прийняв з рук Високопреосвященнішого Владики Ігоря (Возьняка) в Соборі Святого Юра 10 січня 2010р.Б. Тайну Священства в неодруженому стані о. Івану теж уділив Високопреосвященніший Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ Львівський УГКЦ 1 травня 2011 р.Б.
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відкриття памятника пароху Перемишлян

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Послання Блаженнішого Святослава до священнослужителів Української Греко-Католицької Церкви на Страсний четвер

  Офіційний комунікат Виборчого Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні