• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Літній дитячий табір «Подорожуємо з Ісусом»

  Літній дитячий табір «Подорожуємо з Ісусом»Діти, а особливо школярі, з нетерпінням чекають літа, бо це час відпочинку і розваг. Це також можливість взяти участь у літньому таборі, знайти нових друзів. Але особливість відпочинку полягає в тому, щоби він був веселим і одночасно корисним.

   Кожного року на парафії  м.Перемишляни храму Святого Миколая організовується табір для дітей. Цікавим і змістовним було дозвілля і цього року з 30 червня по 5 липня. Духовним провідником цього табору був о. Анатолій Камад а допомагала йому п.Соломія Камад. Активну участь взали аніматори, які також виконували важливу роль. Цими аніматорами були: Настя Процак, Софія Кінаш, Соломія Харків, Мар’яна Зубарева, Тарас Гуніник, Юля Шира, Ірина Колосовська, Ірина Кисіль, Софія Стариченко, Христина Щербай, Лілія Курман, Ярина Савчук. Також активну участь в організації табору взяли: п.Роксолана Гуніник, Людмила Стегній.

   Щодня табір розпочинався Молебнем і катехизацією. Першого дня дітей було поділено на шість команд і, кожна з яких придумали собі назву: Бандерівці, Пікапери, Смішарики, Туборги, Бумчики, Кадри. Також на таборі щоденно було гасло і гімн, після чого усі разом з Ісусом подорожували в різні країни, вивчали всю красу, яку подарував нам Творець .

   Першого дня ми помандрували в Англію, другого дня ми були в Італії, третього - в США. Також ми дивилися мультфільм «Назад у майбутнє». Четвертого дня ми подорожували в Африку і відвідали Південний Судан. П’ятого дня ми були в Німеччині. Шостого - ми повернулися назад в Україну. Тому цього дня ми всі прийшли в вишиванках, зрозумівши «Всюди гарно, а вдома, тобто на Україні, найкраще».

   Програма табору була насичена духовними розповідями, театральними комічними і драматичними сценками, піснями про Господа, цікавими спортивними та інтелектуальними іграми. Темами наших бесід і роздумів були: «Бог-Творець», «Сім’я у моєму житті», «Справжній друг», «Я і Держава». Кожна з тем була цікавою і пізнавальною.

    Далі – підбивання підсумків, обійми, прощання до наступної зустрічі. На завершення ми дивились фото і їли смачне морозиво, ділились враженнями за цілий тиждень. Ми весело провели час разом, на свіжому повітрі, без комп’ютерів, зате з Богом і новими друзями.

   Приємним є те, що з кожним роком дітей стає все більше, які приєднуються до духовного табору. Цього року учасників табору було близько 70 осіб. Найменшим учасником став Тарасик Тхір, який своєю посмішкою, дитячістю ще більше підносив настрій нам усім.

   Дякуємо о.Анатолію Камаду, п.Соломії та нашим юним аніматорам за цікаву організацію табору, які доклали багато зусиль і свого серця, щоб літній відпочинок юних вірян був змістовним, корисним в першу чергу духовно, ну і звісно цікавим і веселим.

  Повідомила Софія Кінаш


  аніматор табору

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбувся парафіяльний табір "Бог любить мене"

  Фото репортаж табору«Світло віри в моєму житті»

  «Світло віри в моєму житті»

  Відбувся табір «Назавжди З Ісусом»

  Літні табори для дітей та молоді м. Перемишляни

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні