• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Часопис "Адонай"... найкращі!

   

  Діти із спільноти "Алонай"

   

  У рамках IV Суспільних днів Української Греко-Католицької Церкви, 14 листопада 2010 року, були оголошені переможці конкурсу «Найкраще інформаційне обличчя парафії». Урочисте вручення нагород відбулося по закінченні Святкової Літургії за участю Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира (Гузара) у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці при Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.


  «Ми сьогодні вручили призи тим, хто удостоївся других і третіх місць. На жаль, першого місця цього року не присуджували. Такі строгі наші судді», − зауважив Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ.

  Як повідомив Владика Йосиф, до участі у конкурсі зголосилося понад 20 парафіяльних видань та 5 церковних інтернет-сайтів. Компетентне журі удостоїло часопис «Адонай» дитячо-молодіжної спільноти храму Святого Миколая м. Перемишляни другого місця у конкурсі.

  Переможців нагородили грамотами Глави УГКЦ та цінними подарунками, які мають допомогти ще краще працювати, розвиваючи інформаційне обличчя парафій.

   

   

   

  Роксолана Василівна - керівник дитячої спільноти "Адонай"

   

   

   

  Як зауважив Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, тематикою цьогорічних Суспільних днів є спілкування: «Ми звернули увагу, що сучасному світові бракує контакту, комунікацій між собою. Люди, заглиблюючись у свої проблеми, дуже часто закінчують їх вирішення суїцидом, алкоголізмом, наркоманією. Ці питання можна дуже часто вирішити завдяки комунікації. Тому ми навіть у рамках ІV Суспільних днів зробили медійний конкурс», − сказав Владика Йосиф.

  «Ми сьогодні спробуємо реалізувати Христовий заповіт, що Церква повинна жити дієвою любов’ю. Проповідь Євангелії – це не тільки слово в Церкві, це життя Євангелією», − наголосив Владика Йосиф (Мілян) під час вручення нагород.


  Довідка

  Часопис «Адонай» виходить у світ з ініціативи та безпосередньої праці о. Богдана Манишина, тепер протосинкела Стрийської єпархії, з листопада 2009 року один раз на місяць. Основними дописувачами є діти, які входять у спільноту «Адонай», що існує при храмі Святого Миколая. Крім дітей, у кожному номері газети можна побачити статті священиків храму та парафіян. Над газетою працює редакційна колегія у складі: о. Віктора Мельника, адміністратора храму Святого Миколая, о. Дмитра Тхора, сотрудника храму та п. Роксолани Гуніник, катехита і провідника товариства «Адонай». Основними темами видання є важливі події парафії, загальні новини із життя Української Греко-Католицької Церкви. Крім цього, у газеті можна прочитати про церковні свята, уривки із життя святих, молитви, відповіді священиків на запитання, які цікаві кожному християнину.

     Роксолана Гуніник,
  катехит, провідник спільноти «Адонай»
  парафії Святого Миколая м. Перемишляни

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відкриття памятника пароху Перемишлян

  Архиєрейська Св. Літургія

  Офіційний комунікат Виборчого Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні