• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Святкування ювілею братства

   

   

    

  26 липня Братство Матері Божої Неустаної Помочі храму св. Миколая Чудотворця відзначало 20-річчя з дня його заснування.

  З цієї нагоди 23 липня, підтримуючи щорічну традицію та з ініціативи о. Віктора Мельника, члени братства та всі бажаючі здійснили прощу до чудотворних місць в селах Борусів та Бориничі Жидачівського району, що приналежні до нашої Стрийської єпархії.

  В храмі с. Борусів, біля чудотворної ікони, о. Дмитро Тхір, сотрудник нашої парафії, який очолював прощу, відслужив Св. Літургію та молебен до Пресвятої Богородиці. Всі присутні мали можливість приступити до Св. Тайн Сповіді та Євхаристії.

  Також о. Григорій Балацький, парох сіл Борусів і Бориничі розповів нам історію цих чудотворних ікон та цілющого джерела, до якого згодом прийшли помолитись.

  В лісі на межі сіл Бориничі, Ляшки, Ілів та Борусів, серед чудової природи знаходиться капличка та криниця; вода з неї від давніх часів вважалась цілющою, бо багато людей саме тут знайшли свій порятунок через оздоровлення. Тут ми спільно молилися Хресну дорогу, співали марійських пісень та смакували благодатну водицю. Наша подорож була дуже вдалою, продуманою та змістовною, наповнила серця паломників радістю та спокоєм, духовно збагатила кожного.

  Далі святкування продовжились нічними чуваннями в нашому храмі. Була відслужена Служба Божа, подячний молебен, а також панахида за упокій душі світлої пам’яті о. Володимира Петрицю, який заснував наше Братство і завжди з великим трепетом, ніжністю, любов’ю почитав Пресвяту Богородицю та віддавав всі життєві справи під її покров.

  Дуже щирі, гарні, душевні вітання Братству висловили отці нашого храму: о. Віктор та о. Дмитро.

  Завершилось святкування молебнем, молитвами братства, а пізніше чаюванням, піснями, спогадами про тих, хто відійшов від нас у вічність.


  Так приємно відчувати себе великою родиною, дітьми Небесної Неньки і знати, що, поспішаючи до Неї, завжди будемо вислухані, бо «ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла.»

  Голова Братства Матері Божої Неустаної Помочі п. Марія Іваніків

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  Блаженніший Святослав Шевчук очолить богослужіння у Стрию

  Духовна подорож до Зарваниці

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні