• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

       

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»
   

   

   

        Спокійним і щасливим для кожного із спільноти «Матері в молитві»  видався день 19 листопада 2011 року. Саме в цей день виповнилося 5 років від заснування спільноти при церкві Святого Миколая м. Перемишляни.

   

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»
   

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»
   

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»
   
   
   

   

   

         У своїх душевних роздумах, просьбах в молитві, відправилися на прощу віряни – матері зі священиком о. Віктором Мельником до Гошева, монастиря Згромадження Сестер Пресвятої Родини.

          Село Гошів відоме в Україні і у світі, як місце паломництва до стіп чудотворної ікони Матері Божої на Ясній Горі. Не дивно, що Гошів назвали «сонцем» Підгір’я, де тисячі людей приходять, щоб поклонитися Пресвятій Богородиці перед ЇЇ чудотворною іконою. Це чарівне місце є джерелом очищення, оздоровлення та помочі численним мирянам, які приходять сюди. З Благословення Пресвятої Богородиці саме тут, у підніжжі Ясної Гори, зародилося Згромадження Сестер Пресвятої Родини. На даний час Сестри навчаються у богословських навчальних закладах, зокрема в Українському Католицькому університеті. Важливе місце займає апостольська праця з родинами, християнське виховання дітей і молоді при церквах, школах, опіка над сиротами, обслуговування хворих у лікарнях.

           Основним прагненням сестер є те, щоб люди могли глибше пізнати Бога, відкрити для себе красу життя відповідно до євангельських засад.

           Завдання Згромадження - завжди бути з Христом, переживати кожну мить свого життя, жити відповідно до Його слів, щоб бути здатними розповідати всім, що Бог ставить на нашому життєвому шляху, свідчення про Нього.

           Зустріч із сестрами була по-справжньому теплою. Вони ознайомили нас із монастирем, життям сестер. Для матерів з сестрою Соломією було переглянуто ролик «Історія заснування Згромадження Сестер Пресвятої Родини».

            Цього ж дня Отець Віктор провів  три реколекційні науки. Перша з них була на тему покаяння та Сповіді. У розвиток цієї теми було проведено біблійні читання. Матері навчалися працювати з настільною книгою кожної родини «Святе Письмо». Після короткої перерви відбудася ще одна наука про важливість Євхаристії. Відтак о.Віктором була відслужена вечірня. Також для матерів було показано фільм під назвою «Відкинуті», який був дуже цікавий, повчальний і навіть до сліз зворушливий.  Після перегляду матері ще довго обговорювали його між собою в кімнатах. 

       Наступного дня, а це вже неділя 20 листопада, матері, щоб отримати повний відпуст поспішали ранесенько до Святої сповіді, а відтак на Святу Літургію, яку відслужили о. Богдан Манишин, протосинкел Стрийської Єпархії і о. Віктор. Милозвучно в унісон, прославляючи Господа Бога, лунав церковний,  хоровий спів сестер – монахинь, який єднав усіх присутніх з Богом.

       Хоровий спів пливе під святими куполами храму, й ангели літають  і палахкотять свічки, світлими вогниками тягнуться до неба і теж моляться Богу за дітей, за кожну родину спільноти «Матері в молитві».   

     

                                     «Помолися мамо і за сина й дочку

                                        Помолися рідна за своїх внучат…»

      На завершення наших реколекцій ми відвідали крипту з тлінними останками засновниці Згромадження Пресвятої Родини Сестри Терези, а потім матері разом з о. Богданом і о. Віктором відправилися, щоб відвідати ще одне місце паломництва – чоловічий монастир о.о.Василян. Адже саме там, у храмі знаходиться копія чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Після цікавої розповіді о. Богдана про історію цієї ікони ми склали у стіп Пречистої свої молитви і, набравши водиці, вирушили додому.

        На сторожі нашої духовності, нашої душевної чистоти стоять вічні обереги, про які народ говорить: це загальнолюдські цінності. Мамина колискова, мамина молитва, батьківське благословення, родинне вогнище – скарби, які очищають і ошляхетнюють нашу душу, оберігають її від скверни, користолюбства, зрадливості…

    «Тільки родина – як вічна зернина на невмирущому полі життя». Оберегом нашої духовності є материнська молитва. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нас – єднаймося в молитві і ми врятуємо наших дітей.

         Ми матері спільноти «Матері в молитві» складаємо щиру подяку своєму духовному  наставнику – отцю Віктору,  який  організував д ля  нас  таку чудову поїздку.  За духовний провід,  допомогу і підтримку в спільній    молитві, яка укріпила нас духовно і об’єднала Божою любов’ю.
       Щиро дякуємо і отцю Богдану, який, незважаючи на всі свої важливі справи, приїхав до нас, щоб разом відслужити Святу Літургію, підтримати нас матерів у прагненні спільної молитви і просто поспілкуватися з нами.
                Низький уклін Вам, Всечесні отці. Ми матері щиро дякуємо Господу Богу за те, що послав нам таких добрих отців – духівників. Ми пишаємося Вами.

  Віра Федюкова

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Реколекції для Матері в молитві

  Духовна подорож до Зарваниці

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Вийшла друком книга «Історія чудотворної ікони Богородиці Тучнянської»

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні