• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Вознесіння Господнє

  Вознесіння Господнє

  А Ісус їй каже: "Не стримуй мене, не зійшов бо я ще до Отця мого, але іди до моїх братів і повідай їм: іду я до Отця мого і Отця вашого, до Бога мого й Бога вашого"(Ів.20,17).


  Дорогі браття і сестри!
  У вимірі літургійного року сьогоднішнім днем закінчився час перебування Ісуса у світі. Незважаючи на ганебну смерть Своїм Воскресінням Ісус відродив у серцях апостолів відчуття радості, яка наповнювала їх впродовж сорока днів. Але, Божий Син зійшов на землю для того, щоб виконати волю Отця свого. Тому, настав час Його повернення туди, звідки прийшов, щоб зіслати на апостолів Святого Духа і радості їхній не було меж.
  Вознесіння Господнє в черговий раз вказує на Божественне походження Ісуса Христа. Він - Єдинородний Син , що від Отця вийшов і знову до Отця повертається. Небо - престол Його, а земля - підніжок ніг його" - так писав про Нього цар Давид. За життя Ісус був прославлений Отцем у своїх ділах, а тепер - у події Вознесіння. Побачивши славу Господа, учні з радістю повернулися в Єрусалим "і пробували весь час у храмі славлячи та хвалячи Бога"(Лк.24,53). Тепер вони добре розуміли, для якого служіння Ісус їх покликав. Прийнявши Святого Духа, вони мають бути устами Христа, які проголошуватимуть на весь світ добру новину про Боже Царство, а їхнє слово далі буде підтверджене чудамм, щоб Бог був прославлений у кожній добрій справі. Побачивши як Господь возносився на небо учні до кінця життя зберегли у свідомості свою кінцеву мету, якою є небо, заради якого вони тепер жили і не боялися навіть померти.
  Видима відсутність Ісуса не засіяла у їхніх серцях страх і непевність. Ставши свідками сповнення Божих обітниць в історії свого Вчителя і Господа, апостоли навчилися жити надією в очікуванні сповнення всього, що Ісус їм обіцяв.


  Жити надією нелегко, але дуже важливо. Надія на Господа освітлює життєвий шлях людини. І хоч на ньому є чимало перешкод і труднощів, вони стають лише засобом для набуття неоціненного досвіду життя з Богом. Це Він будить кожну людину зі сну , готує поле для праці, спрямовуючи стопи її на діло Заповідей своїх. Так Господь вчить не журитися надмірно цим життям, а жити надією на Нього, який веде безпечною дорогою. Надія на Господа допомагає розуміти небо як найвище добро людини, яке з кожним днем стає для неї все ближче. Таке усвідомлення не породжує страх чи жаль, що жити залишається все менше. Радше навпаки, людина з кожним днем все більше сповнюється життям Бога, відчуваючи передсмак неба, в якому є його повнота. Отож, живучи фізично на землі, людина здатна духом торкнутися неба, перебувати в стані блаженства і радості, джерелом якої є вічний і добрий Господь.


  Як учні Ісуса і діти Бога ходімо слідами Заповідей Христових в надії на вічне щастя у небі, да немає ні смутку, ні болю, ні журби, але життя безконечне.

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Преображення Господнє

  Неділя Закхея

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  Обрізання Господа нашого Ісуса Христа

  ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні