• бесплатная dle
  • ,
  • форекс портал
    » » Турнір з міні – футболу, присвячений 10-ій річниці відновлення Монастиря в м.Бурштин

Турнір з міні – футболу, присвячений 10-ій річниці відновлення Монастиря в м.Бурштин22 вересня в м.Бурштин відбувся молитовно – спортивний захід, присвячений 10-ій річниці відновлення Монастиря сестер Воплоченого Слова. Все розпочалося Божественною Літургією, яку відправили священики Івано-Франківської Миторополії у монастирської каплиці Софії Премудрості. Відтак, юні футболісти переїхали до спортивного комплексу міста, де й проходив турнір. Кількість команд цього року становила сім:м.Бурштинс.Насташинес.Тустаньс.Лучинціс.Лівким.Краматорськ та м.Перемишляни.

Турнір був проведений по груповій системі: дві групи по 4 і 3 команди, які зіграли між собою. Відтак дві команди з кожної групи, які зайняли перші та другі місця визначали переможця та призерів турніру. Слід зазначити, що вік учасників не мав перевищувати 15 років.

Отож, перше місце зайняла команда с.Тустань, яка у фіналі перемогла юнаків з Краматорська з рахунком 8:1, третє місце вибороли футболісти з Перемишлян, перемігши суперників з Бурштина з рахунком 4:0. Усі учасники змагань отримали грамоти, призери ще й медалі, а переможець – кубок турніру. Приємно відзначити, що юні футболісти продемонстрували взаємну повагу та етичну поведінку на полі.

По закінченні турніру усі учасники та їх представники були запрошені до монастиря, де сестри приготували для них смачну перекуску.

Щира подяка організаторам цього спортивного свята – сестрам Воплоченого Слова з м.Бурштин, які свідчать про Христа в різних сферах суспільного життя, щоби допомогти людям жити в Його присутності на кожному місці.