• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » ПОРАДИ ПРО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ВІД СВ. МАТЕРІ ТЕРЕЗИ

  ПОРАДИ ПРО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ВІД СВ. МАТЕРІ ТЕРЕЗИ

  1. Будьте уважні до того, що ви їм говорите. Дорослі недостатньо контролюють свої висловлювання, коли розмовляють з дітьми. Деякі, звертаючись до дитини, називають її ледарем, дурнем, нездарою. Цим дорослі - батьки і вихователі - часто гублять дітей. Діти, піддаючись навіюванню, через деякий час дійсно стають недопитливі, ледачі та нездатні.

  2. Не треба лякати дітей чудовиськами, вовками, поліцією. Це не зробить їх ні розумнішими, ні добрішими.

  3. Виховуйте дітей, подаючи їм бездоганний приклад. Діти не люблять повчань і нотацій, вони хочуть бачити ваші вчинки, а не слухати ваші слова.

  4. При будь-яких обставинах намагайтеся бути на висоті в очах своїх дітей. Не виставляйте напоказ свої слабкості і недоліки. Коли батьки дозволяють дітям бачити їх слабкості, діти хвилюються, втрачають орієнтацію, так як їм не на кого більше покластися.

  5. Дитина, що відчуває себе маленькою і слабкою, хоче мати над собою непорушний авторитет, що захищає його. Дитина шукає у батьків фізичної та психологічної підтримки. Якщо вдома дитина є свідком сварок, суперечок між батьками, бачить брехню і нечесність, то як можуть батьки очікувати, що їм вдасться добре виховати її. Коли дитина бачить, що його батько або мати поводяться неправильно, вона відчуває себе втраченою і бунтує. Це причина багатьох трагедій в сім'ї та суспільстві.

  6. Краще ніколи не бити дитину. В крайньому випадку, якщо вона цього дійсно заслуговує, ляпас їй нe зашкодить, але будьте обережні! Ніколи не карайте дитину, якщо ви у стані злості. Ви залишите в її пам'яті враження ненависті, злоби, а не справедливості. А для справжнього виховання дитина повинна відчувати, що ви справедливі і тому маєте рацію, уділяючи покарання.

  7. Ось чому, якщо вже вам і доводиться покарати дитину, ваш погляд не повинен висловлювати ні злоби, ні ворожості: дитина швидко забуде навіть ляпас, але ніколи не забуде ваш погляд, повний ненависті і злоби. Ваші покарання повинні бути продиктовані не тим, що у вас «увірвався терпець», а бажанням дати зрозуміти дитині, що для його ж блага існують правила, яких слід дотримуватися.

  8. Діти повинні безмежно довіряти своїм батькам і, як наслідок цього, підкорятися їм. Це одне з основних правил виховання дітей в дружній і люблячій сім'ї. Так поводився Ісус в Назареті, тридцять років довіряючи підкоряючись своїм батькам.
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  ТРИ ПРИНЦИПИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИХОВАТИ ВІЛЬНИХ ТА ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

  «Правило 3 хвилин»: для щастя вашого і вашої дитини

  10 Заповідей для батька.

  Папа Римський зателефонував жінці, яка відмовилася зробити аборт: «Я буду хрестити твою дитину»

  Як навчити дитину молитися?

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні