• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » ЯКБИ БОГ НА МИТЬ ПЕРЕСТАВ НАС ЛЮБИТИ – МИ Б ПЕРЕСТАЛИ ІСНУВАТИ

  ЯКБИ БОГ НА МИТЬ ПЕРЕСТАВ НАС ЛЮБИТИ – МИ Б ПЕРЕСТАЛИ ІСНУВАТИ

  ЯКБИ БОГ НА МИТЬ ПЕРЕСТАВ НАС ЛЮБИТИ – МИ Б ПЕРЕСТАЛИ ІСНУВАТИ

  Ми нічого не можемо зробити без Бога. Звичайно, коли ми думаємо, що здатні щось здійснити, то маємо на увазі, що це можливо завдяки Божій ласці.

  Якби Бог навіть на мить перестав підтримувати нас у наших діях, ми нічого не могли б зробити. Якби Він на мить перестав любити нас, ми перестали б існувати. Саме Бог обрав нас.

  Бог не потребує нас для себе – Він існував би і без нас. Однак, створивши нас і включивши нас у свою справу Творіння і відкуплення, Бог вирішив, що "потребуватиме” нас. У певному сенсі Його волю неможливо здійснити без нашої участі. Він не може врятувати нас проти нашої волі. Він не може змусити нас прийняти Його любов і любити Його. Він робить нас своїми дітьми, а не рабами, а любов дитини передбачає вільний вибір. Бог розраховує на нас, щоб Його воля була здійснена "на землі, як на небі”.

  Яка ж  воля Божа?

  Ми не знаємо Божих намірів. Нам достатньо зрозуміти, що від нас залежить, а решту довіримо Йому. Але яке наше завдання? Ісус чітко відповів: "Люби Господа, Бога твого, всім твоїм серцем, усією твоєю душею і всією думкою твоєю: »(Мт. 22:37). Наголосив також напередодні своєї смерті: ” Нову заповідь даю вам, щоб ви любили один одного! Як я був полюбив вас, так любіте і ви один одного!” (Йоан. 13, 34).

  Ось чого хоче Бог. Божа воля – це любов: щоб ми любили Його і любили наших братів. Однак любов не означає почуття любові, а "покладання життя за тих, кого ми любимо”. Це дарування і дарування себе в кожну мить, навіть у найменших справах повсякденного життя. Кожна хвилина була надана мені як можливість полюбити Бога та моїх братів і нехай вони люблять один одного. Божа воля – це робити все з любові, всім серцем, з абсолютною увагою до того, що мені дано жити "тут і зараз”.

  Що ще робив Ісус на землі, окрім виконання волі Отця? Він не виконував цієї волі лише у Страсну п’ятницю, але в кожну мить свого земного життя. Коли грав з дітьми в Назареті, коли їв і працював з Йосифом, коли допомагав Марії приносити глечик води з криниці і коли готував смажену рибу для своїх друзів. У всіх цих дрібницях, таких тілесних, Ісус виконував волю Отця. Через Нього і в Ньому воля Отця оприсутнюється у нашому щоденному житті.

  Як конкретно розпізнати волю Божу?

  Господь дав нам багато вказівок. Ми можемо згадати серед іншого: Слово Боже та вчення Церкви, поради наших братів.

  Воля Бога у повсякденному житті, зазвичай, досить чітка: якщо я в офісі чи в школі, то Божою волею є для мене працювати якнайстаранніше; якщо веду авто, то повинен це робити обережно, дотримуючись правил руху.
  Іноді, однак, Божу волю важко розпізнати. Тоді потрібно помолитися і попросити поради, щоб знайти свій шлях.
  У будь-якому випадку будьмо певні: що більше ми намагаємося виконувати Божу волю в найменших ситуаціях повсякденного життя, то більше Він дає нам змогу зрозуміти, чого прагне від нас.


  Адаптація Тетяни Трачук

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  ЧОМУ НАШІ МОЛИТВИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕ ПОЧУТИМИ?

  Владика Степан Сус: “Жити християнським життям — означає не боятися знати правду про себе”

  МАРІЯ І ЙОСИФ: ЧОГО МОЖЕМО НАВЧИТИСЬ ВІД СВЯТОГО ПОДРУЖЖЯ?

  10 ПРАВИЛ ЛЮБОВІ

  МИ ВСІ ПОКЛИКАНІ ДО СВЯТОСТІ

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні