• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Храмовий празник

  06 Грудня 2023 Новини єпархії


  6 грудня 2023 року, в день пам’яті святого Миколая Чудотворця, Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Прокатедральному храмі святого Миколая, що у Перемишлянах. Єпископу співслужили священнослужителі на чолі з парохом отцем Віктором Мельником.


  Звертаючись до присутніх зі словом проповіді, владика Тарас вказав на джерело доброти святого Миколая та відкрив суть християнської віри через призму життя цього святого: «Святий Миколай є тим вираженням, втілесненням доброго приятеля, щедрості, бажанням допомогти потребуючим. І це практична любов, бо любити означає жити для іншого, дарувати іншому. Але і тут треба забруднитися. Треба торкнутися своєю добротою людського болю, страждань, немочі. Тут не обійдеться без того, щоб не відпустити дійсність земного життя, як отець Миколай. Але лише тоді ми починаємо розуміти себе, інших і Бога. Я вам скажу більше: яка є радість нашого життя».


  «Якщо людина не зустрінеться в своєму житті віч на віч зі стражданням, болем в собі, в іншому, вона не зрозуміє, що це означає бути милосердним, що це означає бути самарянином. Вона не зрозуміє, що це власна провина і як треба каятися. А найгірше те, що вона не зрозуміє ні себе, ні ближніх, ні Бога… Бог є для такої людини не цікавий. А Бог є живий і він приходить до нас в образі святого Миколая, щоб показати, що він сам прийшов на землю і «замастився» людським стражданням, бідою, нуждою, голодом, зрадою, невірством. Лише тоді, коли це торкне особисто життя людини, коли вона це відчує, тоді вона буде розуміти Бога, буде розуміти святого Миколая, котрий не тільки носить подарунки, але хоче нам подарувати свого духа, щоб ми були подарунком для інших і зрозуміли чим є насправді це велике земне щастя, котре позначене небом», – зазначив єпископ.


  «Зичу вам усім, щоб святий Миколай краплю своєї іскорки любові до Бога і ближнього, вклав у наші серця. Це не спричинить в нас великої пожежі, але напевно зігріє наше життя зсередини і навчить нас бути людьми з великої літери, такими яким був святий отець Миколай, через життя якого Бог проявляв і проявляє досі свою доброту до нас і хоче, щоб ми були відблисками святого Миколая, через котрих Бог проявляв би свою доброту світові», – сказав владика Тарас завершуючи проповідь.


  Після Літургії єпископ привітав парафіян з престольним празником, а о. Віктор Мельник подякував владиці Тарасу за пастирський візит та спільну молитву.

   
  Взято з https://stryiugcc.org.ua/nekhai-sviatyi-mykolai-vklade-v-nashi-sertsia-krapliu-svoiei-iskorky-liubovi-do-boha-i-blyzhnoho-vladyka-taras/

   
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  Храмовий празник
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Всі хочуть бути його друзями», – владика Тарас у Перемишлянах

  «Святий Миколай спонукає нас бути даром для іншого», – владика Тарас у Перемишлянах

  «Святі українського народу є дороговказом і прикладом на нашій дорозі до неба», – владика Тарас у Перемишлянах

  “Дарувати справжні подарунки – це мистецтво щедрості одітої в мудрість”, – владика Тарас у Перемишлянах

  Храмовий Празник

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні