• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  З'їзд вівтарних дружин у м.Перемишляни

  З'їзд вівтарних дружин у м.Перемишляни5 грудня у храмі св.Миколая м.Перемишляни відбувся з’їзд вівтарних дружин Перемишлянського деканату для проведення катехитичної вікторини та турнірів з настільного тенісу та гри в шашки. Щоправда, участь взяли також представники катехитичних шкіл окремих парафій. Усіх команд учасниць було п’ять: вівтарна дружина хр.св.Миколая м.Перемишляни, вівтарна дружина хр.св.Володимира м.Перемишляни, вівтарна дружина хр.апп.Петра і Павла с.Вовків, катехитична школа хр.Преображення Господнього с.Осталовичі та катехитична школа хр.Благовіщення с.Тучне. Дані заходи проводилися в рамках відзначення 150-ої річниці від народження митрополита Андрея Шептицького.

       Все розпочалося з Молебня до Пресвятої Богородиці, який відслужили о.Ярослав Кондратик, голова Катехитичної Ради Перемишлянського деканату, о.Віктор Мельник та о.Віталій Гулич. Після молитви о.Ярослав привітав усіх учасників і висловив сподівання, що цей день принесе чимало користі присутнім, а такий з’їзд є нагодою для віднайдення нових друзів. Згадуючи тему вікторини, а це 10 Божих Заповідей, отець зазначив, що вони є життєвим дороговказом для досягнення кінцевої мети – неба. Можливо не завжди доведеться говорити про Заповіді з іншими людьми, але приклад життя і поведінки без сумніву буде привертати увагу та додаватиме натхнення жити так само.

       Відтак почалася вікторина. Усіх питань було 30. Для правильної відповіді потрібна була максимальна увага і миттєва реакція, щоби відповісти першими. Кожна команда була активною і приємно відзначити саме командні дії. Переможцем вікторини стала вівтарна дружина з с.Вовків, набравши 9 балів, друге місце зайняла вівтарна дружина з хр.св.Миколая м.Перемишляни, давши 8 правильних відповідей, третє місце посіла команда з с.Тучне – 5 балів, а далі команда з с.Осталовичі та м.Перемишляни (хр.св.Володимира). Так закінчилася перша частина.

       Після цього усі перейшли до МЦ «Дозвілля», де проводилися спортивні змагання. Учасники були поділені на дві вікові категорії: 10-13р.р. та 14-17р.р. Турнір по тенісу проводився за круговою системою. Переможцем у молодшій групі став Ігор Хмиз (парафія св.Миколая м.Перемишляни), II місце зайняв Максимчук Віталій (с.Тучне), а  III місце – Лаба Віталій (с.Осталовичі). У старшій групі місця розділили наступним чином: I– Завольський Ростислав (с.Тучне), II – Стефанищин Микола (с.Осталовичі), III – Когут Любомир (с.Тучне).

       Не менш інтригуючим виявився турнір гри в шашки. У молодшій групі найсильнішим став Кінаш Дмитро (парафія св.Миколая м.Перемишляни), II місце посів Варш Богдан (представник тієї ж парафії), а третє місце зайняв наймолодший учасник Биков Олексій (с.Вовків). У старшій групі найсильнішою стала Крива Ольга (с.Тучне), на другому місці Дубрівний Андрій (с.Вовків), на третьому Кобилецький Іван (с.Вовків).

       За підсумками усіх заходів переможцем у командному заліку стала команда з хр.св.Миколая м.Перемишляни, друге місце у парафіян с.Тучне, а третє у вівтарників із с.Вовків. На закінчення усі зробили спільне фото та  висловили бажання у проведенні подібних заходів наступного року.

   

  З'їзд вівтарних дружин у м.ПеремишляниЗ'їзд вівтарних дружин у м.Перемишляни
  З'їзд вівтарних дружин у м.ПеремишляниЗ'їзд вівтарних дружин у м.Перемишляни

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Катехитична вікторина для вівтарних дружин Перемишлянського деканату

  Відбувся III Турнір з футболу, присвячений пам'яті блжмч.о.О.Ковча

  У Жидачеві проведено IV єпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії

  Священичий турнір з міні-футболу

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні