• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Відбулось свято Матері Божої Неустаної Помочі

  Відбулось свято Матері Божої Неустаної Помочі«Зробіть Її відомою», - таким гаслом зустрічає гостинний Тернопіль прочан, у неділю 1 липня. Сюди з пастирським візитом завітав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, де у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, очолив Архиєрейську святу Літургію. Предстоятелю співслужили архиєпископ і митрополит Тернопільсько - Зборівський Василій (Семенюк), Мирополит Львівський Ігор (Возняк), Єпарх Бучачцький Дмитро (Григорак), Екзарх Одеський Михаїл (Бубній), Екзарх Харківський Василій, Єпископ - помічник Львівський Володимир (Груца), а також велика кількість священників.

  Цього дня Блаженіший урочисто проголосив празник Матері Божої Неустанної Помочі, який відтепер будемо святкувати щороку в першу неділю липня. Також Глава УГКЦ звернувся до вірних з наступними словами: «Ми хочемо подякувати Матері Божій Неустанної Помочі за те, що незважаючи на різні обставини та слабкості людського життя нашої держави, Україна була, є і буде! І навіть не тому, що ми сильні, а тому, що Божа сила об’являється в історії нашого народу", а також додав: «Ми хочемо свідчити перед Богом і світом, що ми християнський народ. Ми віримо в неустанну поміч нашого Бога, об’явлену в ікону Матері Божої, і про цю поміч хочемо навчити цілий світ, то ж просімо в цей день, щоб ми стали свідками, проповідниками, носіями нової України силою і благодаттю МБНП...».

  Треба зазначити, що свято Матері Божої Неустанної Помочі встановив Синод Єпископів УГКЦ у Львові 3-12 вересня 2017р. Напевно тому такою чисельною була присутність членів братства МБНП, які прибули з різних парафій України. Після завершення Літургії та обіднього перепочинку, розпочався Молебень, відтак читання молитов братства, а також відбулося прийняття Нових членів. Радію, що була присутньою на цьому величному святі молитви і мала можливість засвідчити братство нашого храму св.Миколая при реєстрації і наміреннях на Службу Божу. Без сумніву, у серці кожного присутнього залишилась велика радість і ніжний дотик Небесної Неньки!

  Повідомила п.Марія Іваніків

  голова братства МБНП

  у нашому храмі

  Відбулось свято Матері Божої Неустаної Помочі
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  З'їзд Архибратства в Івано - Франківську

  « Радуйся, бо в Тобі запевнення нашої перемоги»

  З’їзд Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі

  Святкування ювілею братства

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні