• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » У Перемишлянах відбулося вшанування пам’яті загиблих українців у часи Голодоморів і політичних репресій

  У Перемишлянах відбулося вшанування пам’яті загиблих українців у часи Голодоморів і політичних репресій


  У Перемишлянах відбулося вшанування пам’яті загиблих українців у часи Голодоморів і політичних репресій22листопада на площі, поряд із пам’ятником блаженномученику отцю Омеляну Ковчу відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті жертв  Голодомору та політичних репресій в Україні. Цьогоріч виповнюється 81-а річниця цієї штучно спланованої і організованої, комуністичним режимом Москви, трагедії. У заходах взяли участь т.в.о. голови Перемишлянської РДА Р.Андрусишин із заступниками голови райдержадміністрації, голова Перемишлянської районної ради М.Музичка, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, священики всіх храмів міста, багаточисленна громада Перемишлян та учнівська молодь.

  Присутні вшанували усіх загиблих цієї штучно спланованої сталінським тоталітарним, комуністичним режимом катастрофи хвилиною мовчання, запалюванням свічок-лампадок та поминальною спільною молитвою. За підрахунками вчених, від 5 до 10 мільйонів українських селян було знищено внаслідок Голодомору 1932-1933 років, не рахуючи Голодоморів 1921-1923 і 1946-1947 років та жертв політичних репресій в Україні.

  На завершення скорботних заходів усіх зворушило слово отця Ігоря Барбуляка, декана Перемишлянського, пароха храму Святого Володимира та блаженномученика Омеляна Ковча УГКЦ м.Перемишляни, який у лаконічний спосіб описав та проаналізував події, що відбувалися у першій половині ХХ ст.  Зокрема, зауважив, що ХХ століття виявилося для українського народу найтрагічнішим, найдраматичнішим, особливо перша його половина. Дві світові війни прокотилися по нашій землі, а три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років викосили цвіт української нації.  Московська орда з півночі знищила молоду українську державність на початку 20 століття і встановила нову імперію – Радянський Союз. Коли ми говоримо про Голодомор 1932-1933 роках, то в історії світової цивілізації немає подібного прикладу, щоб так знищували народ, і в такій кількості. Це був спланований комуністичною партією Радянського Союзу геноцид українського народу.

  Також мешканці міста долучилися до акції «Запали свічку». У кожній домівці на підвіконні надвечір, ближче до 20.00 год.,палахкотіли вогники свічок на знак пам’яті про тих українців, які померли від голоду на початку ХХ століття.

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбулися заходи, присвячені 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні

  Мешканці м. Перемишляни вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

  Україна пам’ятає

  26 листопада - День памяті жертв голодоморів в Україні

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні