• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Реколекції Братства МБНП

  Реколекції Братства МБНПУ нашому храмі св. Миколая з четверга по суботу( з 4 по 6 грудня) відбувались реколекції для членів Братства Матері Божої Неустанної Помочі. Їх проводили отці храму: о. Віктор Мельник та о. Віталій Гулич.

       Дуже символічно, що їх початок відбувся на вечірньому Богослужінні величного свята – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Як колись привели у храм Марію ще маленькою дитиною, щоб посвятити її Богові, так і ми, як діти Марії, прийшли цього дня, щоб спільними молитвами і розважаннями, з відкритими серцями слухати Слово Боже.

        Першу реколекційну науку розпочав о. Віктор, який пригадав нам усім Святу Тайну Хрещення, в якій ми устами хресних батьків відрікалися служити злу, а обіцяли впродовж всього життя служити Господеві. Ми мали можливість роздумувати про суть служіння Богові, і що найчастіше нам заважає у цьому.

        Також о. Віктор ознайомив нас з посланнями Митрополита Андрея Шептицького, зазначивши, що наступний 2015 рік, проголошений Патріархом нашої Церкви роком Митрополита Андрея Шептицького. Будучи такою непересічною і великою особистістю Митрополит Андрей завжди був перейнятий проблемами людей. В одному з його послань йдеться про створення на парафії братств, які є дуже необхідними для більш досконалого функціонування парафії, а також про те, що потрібно, щоб наше життя – було життям любові Бога і ближнього.

        Пригадав о. Віктор і світлої пам’яті о. Володимира Петрицю, який в нелегкі часи відродження церкви, створив братство МБНП у нашому храмі, далекоглядно вбачаючи його необхідність. По закінченні роздумів, у тиші вечірнього храму, ми молилися Ісусову молитву.

        Наступного дня на Святій Літургії о. Віктор у своїй науці акцентував увагу на почитанні й гідному прийнятті Пресвятої Євхаристії, яка повинна бути центром життя кожного християнина.

        На вечірній відправі у п’ятницю, о. Віталій вказав нам на важливість і необхідність молитви, беручи за основу послання Митрополита Андрея, адже наше братство є молитовного характеру. Разом з отцем Віталієм ми молилися молитву Митрополита про Божу мудрість.

        У суботу на ранньому Богослужінні ми роздумували про покликання кожного християнина, про правильність його реалізації у служінні Господеві.

       На завершення реколекцій у суботу ввечері о. Віталій навчав  нас про дар молитви в житті кожного з нас, а також спільно був відслужений подячний Молебен до Пресвятої Богородиці. Всі, хто приймав участь у реколекціях, отримали буклет з молитвою Митрополита Андрея про Божу мудрість.

       Науки, які проводили наші отці, були дуже глибокі і змістовні, і водночас прості і доступні. Вони спонукали усіх присутніх до глибоких роздумів про ціль життя, мету християнського служіння, про силу молитви, дали можливість заглянути у своє серце, шукаючи там відповідь – чи йдемо за Ісусом тою єдиною дорогою спасіння, чи вірно служимо йому?

   Ми щиро вдячні о. Віктору і о. Віталію за гарно проведені реколекції, за можливість духовної віднови.

   

  Повідомила

  П.Марія Іваніків

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  « Радуйся, бо в Тобі запевнення нашої перемоги»

  Великопосні реколекції на парафії

  Відзначення памяті смерті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького

  Cпільнота “Матері в молитві” церкви св. Миколая відсвяткувала 6-річницю спільноти молитов.

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні