• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів

  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів

  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.МерещівЦерква св.Параскевії, с.Мерещів, радо вітала учасників дитячого християнського табору, що відбувся під гаслом «Він – твій друг». Діти та молодь парафії провели незабутні та повчальні дні разом з чудовими аніматорами: Олею Маркевич, Анею Марічкою, Юлею Данилишин, котрі є учасниками спільноти «Адонай» при церкві св. Миколая м.Перемишляни.

  Кожен день християнського табору розпочинався зі спільної молитви разом з о.Михайлом Цікалом, розгортанням державного прапора та виконанням гімну України, що дисциплінувало та надихало до праці, згуртовувало у дружньому християнському колі. Програма табору передбачала веселі розваги, ігри, банси, цікаві змагання в групах, перегляд фільмів на релігійну тематику та разом з тим, учасники табору слухали катехитичні лекції, на яких поглибили свої знання про Бога, заповіді Божі, про гріх, навчалися молитися на вервиці, дізналися більше про великих подвижників нашої церкви, серед яких блаженний о.Омелян Ковч. А скільки вражень та емоцій залишилося у дітей від мандрівки до цілющого джерела та каплиці Махиня, що в с.Осталовичі!

  На завершення табору його учасники разом з аніматорами у дружньому колі смакували солодощами, ділилися враженнями, подарунками і, звичайно ж, не обійшлося без селфі та пам’ятних світлин від Марка Романяка. Співорганізатори табору Зіновія Бутрий, Катерина Романяк та Зоряна Мацишин щиро раділи разом з дітьми та висловили велику вдячність веселим аніматорам, котрих ще довго щирими обіймами та теплими посмішками не відпускали діти.

  Щоденна спільна молитва, активні рухливі заняття неабияк зблизили учасників табору з Богом, а також один з одним, навчили бути згуртованими у важливих спільних діях, сповнили дитячі серця християнською радістю та позитивом. Дітвора та молодь відтепер з нетерпінням чекатимуть наступного табору, щоб знову зустрітися і провести весело час з Богом у дружньому колі.

   Повідомила п.Зіновія Бутрій

  співорганізатор табору

  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів
  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів
  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів
  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів
  Відбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.МерещівВідбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.МерещівВідбувся християнський табір «Він – твій друг» в с.Мерещів
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбувся табір «Наслідувати Христа» у с.Біле

  Відбувся табір «Спочатку було Слово …»

  Відбувся табір "Світло в Тобі"

  Близько сотні дітей молодшого шкільного віку відвідували християнський табір, який відбувався при нашій парафії

  Відбувся парафіяльний табір "Бог любить мене"

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні