• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » «Темну ніч тривоги людства народження Спасителя перетворює на надію», – Блаженніший Святослав у Різдвяному привітанні

  «Темну ніч тривоги людства народження Спасителя перетворює на надію», – Блаженніший Святослав у Різдвяному привітанні

  «Темну ніч тривоги людства народження Спасителя перетворює на надію», – Блаженніший Святослав у Різдвяному привітанні

  «У це світле свято Різдва Христового вся вселенна радіє народженню у людському тілі нашого Спасителя. Свято Різдва кожного року для нас має новий, незвичний, але глибший прояв. Ісус Христос народився раз і назавжди у Вифлеємі Юдейському і дав себе сповити у яслах на сіні. На свої руки прийняла Його Пречиста Діва Марія Богородиця і їй послужив святий Йосиф Обручник. Проте це вічне Різдво Божого Сина продовжується у наших обставинах, в кожному часі і просторі, й цього року Христос вкотре входить у наше з вами життя», – зазначив Предстоятель.
  За його словами, Ісус Христос, ставши людиною, раз і назавжди увійшов у людську історію. Творець почав жити життям людини усіх часів та усіх народів: «Він взяв на себе клопоти людини і її труднощі, болі та страждання. Ми можемо сказати, що в святі Різдва немає такої людської журби, яку би сам Господь Бог би не пережив».
  Глава УГКЦ наголосив на важливості усвідомлювати Божу присутність у своєму житті: «Святкуючи Різдво, ми розуміємо, що немає такого людського життя, яке б не вартувало прожити, немає таких обставин життя людини, в яких наш Господь особисто не був присутній. Ось і тепер, в сучасну та історичну хвилю всього людства, зокрема нашого народу, а також кожного життя людини, Господь народжується і входить своєю радістю та світлом».
  «Щоразу, коли ми святкуємо Різдво, то відчуваємо, що мою особисту темряву і ніч мого страху й розгублення Господь перетворює на світлу подію Різдва. В сучасних обставинах людства ми відчуваємо велику тривогу. Багато народів перебувають у тривозі: в Північній та Південній Америці, на Близькому Сходу, в Австралії, Східній Європі… Людина тривожиться і боїться. Проте цю темну ніч тривоги людства зараз в цьому святі народження Спаситель перетворює на Різдвяну ніч, на хвилю сповнену надії, на світло у завтрашньому дні, й ми співаємо, що з нами Бог», – наголосив духовний лідер греко-католиків.
  «У цей день щиро вітаю вас з цим святом! Тих, хто його святкує в Україні, чи на поселеннях, у лоні своєї родини, чи далеко від рідного дому, – усім вам сповіщаю, що сьогодні наш Спас народився і темрява людської ночі перетворюється на світло Різдва! Христос народився! Славімо Його!» – наголосив Блаженніший Святослав.


  Департамент інформації УГКЦ


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА

  Різдвяне послання Блаженнішого Святослава

  Різдвяне послання Блаженнішого Святослава

  Різдвяне Послання Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ

  Різдвяне послання Блаженнішого Святослава

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні