• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Глава УГКЦ у привітанні з Днем Незалежності: «Нам Господь дарував великий дар жити, розбудовувати і захищати вільну та незалежну Україну»

  Глава УГКЦ у привітанні з Днем Незалежності: «Нам Господь дарував великий дар жити, розбудовувати і захищати вільну та незалежну Україну»

  Глава УГКЦ у привітанні з Днем Незалежності: «Нам Господь дарував великий дар жити, розбудовувати і захищати вільну та незалежну Україну»

  Україна буде такою, якою будуть українці. Україна як держава буде такою, якими будуть її громадяни. Це від нас залежить, якою ми збудуємо, зробимо нашу вільну Україну. Таке переконання висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму відеопривітанні з нагоди 30-ї річниці відновлення української державності.
  «Це свято особливе, – сказав Предстоятель, – його чекали цілі покоління наших попередників. Це свято закорінене в тисячолітній історії державності тут, на цих київських горах».
  Українська держава, нагадав духовний лідер, своїм корінням походить ще з Київської Русі-України. Багато разів у нас її забирали. Багато разів в історії нам доводилося жити на своїй землі, але в чужих державах.
  «Цілі покоління, – зазначає він, – століттями намагалися здобути свою державну незалежність. І ось саме нам Господь Бог дарував благодать жити плодами змагань наших великих попередників. Саме ми сьогодні стаємо учасниками і продовжувачами цих національно-визвольних змагань. Саме нам Господь Бог дарував великий дар, благодать жити, розбудовувати, скріплювати і захищати вільну й незалежну Україну».
  «Сердечно вітаю вас із цим великим, святим для кожного нас святом!» – сказав Блаженніший Святослав.

   

  Предстоятель переконує, що сьогодні відповідальність за нашу державу несемо ми. «Нехай Господь Бог допоможе кожному з нас здійснити якнайкраще цю відповідальність в особистій життєвій місії. Кожен із нас має завдання зміцнювати рідну Українську Державу своєю працею, своїм внеском. Разом із тим перед нами постають завдання нашу країну боронити, розбудувати, зробити однією з найуспішніших держав третього тисячоліття, – закликав він і додав: – Вітаючи вас із цим святом, закликаю до праці й молитви на благо нашої незалежної України».
  Коли ми молимося, зауважує Блаженніший Святослав, то отримуємо дар від Бога ставати кращими, змінювати себе, а відтак зміцнювати свою країну. «Великий митрополит Андрей Шептицький говорив, що ключ до перетворення України лежить у ній самій. Саме через спілкування з Богом ми можемо цей ключ віднайти, а відтак правильно ним відкрити світле, радісне майбутнє», – зазначив Глава Церкви і заохотив до праці там, де Господь Бог нас кличе.
  «Ми сьогодні вітаємо одне одного зі Святом Незалежності і кажемо: Боже, великий, єдиний, нам Україну храни! Цвіти, наша Ненько Україно, щоб твої діти тішилися тобою і передавали тебе, як великий скарб, своїм нащадкам. Зі святом вас, із великим радісним днем відновлення незалежності Української Держави. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» – сказав на завершення Глава УГКЦ.


  Департамент інформації УГКЦ


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Блаженніший Святослав привітав вірних з Різдвом Христовим: «Нехай Спаситель благословить кожну нашу родину, утре кожну нашу сльозу»

  ГЛАВА УГКЦ У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ: «ЛЮБІМО СВОЄ, ПЛЕКАЙМО СВОЄ, ГОВОРІМО НАШОЮ РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ»

  «Маємо жити так, щоби нам було не все одно», — Блаженніший Святослав Шевчук

  Глава УГКЦ у Зарваниці: «Саме в УГКЦ безперервно упродовж 1030-ти років скарб віри передавався від одного покоління до іншого»

  Глава УГКЦ запросив Папу Франциска в Україну

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні