• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  табір "Вірні"

  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"
  табір "Вірні"

  На нашій парафії храму Святого Миколая Чудотворця з 25 червня до 2 липня тривав дитячий літній табір. Цьогоріч у таборі ми роздумували та працювали у тематиці «Бог і Україна», відповідно підібрали і тему — назву табору — «Вірні".
  Першого таборового дня учасники мали змогу познайомитися та попрацювати у командах: придумати собі ймення, гасло, позначки-бейджі та намалювати плакат.
  Другий день вже мав своє тематичне забарвлення, діти працювали над темою „Небесна Батьківщина та наша Україна".
  Третій день теж мав свою назву — „Святе Письмо і Конституція". Цікавим завданням цього дня було створення плакатів з правилами життя (у дитячому розумінні) справжнього християнина та доброго громадянина. 
  Тема наступного таборого дня — „Церква як спільнота і громада, суспільство". Цього дня діти говорили про ту спільноту, в якій вони зростають, та мали можливість більше дізнатися про особливості храму (дому Господнього), до якого приходять. 
  П'ятого дня табору роздумували над темою "Євхаристія та волонтерство», а особливо про те об'єднання, яке відбувається з їх допомогою — у Таїнстві Євхаристії об'єднуються християни в єдине Тіло Христове, а волонтерство у наш час об'єднало безліч людей, безліч країн у єдину систему боротьби зі злом.
  Поруч з усіма тематичними завданнями учасники молилися (Молебні, Святі Літургії та співані молитви за Україну), співали українських пісень (щодня команди отримували нову пісню та впродовж дня мали завдання вивчити її) та навіть придумували власні банси під найактуальніші сучасні пісні. 
  Останнього дня таборовики влаштували для себе концерт, переглянули відео про свій табір, спільно почастувалися, а також отримали нагороди та пам'ятки про табір.
  Аналізуючи цьогорічний табір можемо сміливо ствердити, що він був неабияк потрібним та захопливим для всіх його учасників. Незважаючи на труднощі, турботи та побоювання ми маємо залишатися стійкими і, головне, завжди вірними. Табір вдався на славу — на славу Україні і на славу Божу!

                Наталя Трицецька 

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбувся християнський табір "Ісус додався в друзі"

  Літній табір для молоді

  Відбувся табір «Спочатку було Слово …»

  Літній табір "Він мій Друг"

  Літній табір «З Україною в серці»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні