• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Традиційний похід вертепів об’єднав усі конфесії нашого міста

  Традиційний похід вертепів об’єднав усі конфесії нашого міста

  Традиційний похід вертепів об’єднав усі конфесії нашого міста  Коли відгомонять усі блискучі феєрверки, коли усі офіційні та голосні слова вже будуть вичерпані, й коли галас та помпезність нарешті відійдуть на другий план – настане час справжнього дива... Істинного.
  На небі засяє лише єдина зіронька й весь люд істинно зрадіє їй. Це час народження нової мрії, це час родинного єднання, це час щирості й світла. Це Різдво Христове.

  7 січня, після святкової Божественної Літургії у храмах міста перемишлянці розійшлися по домівках, щоб разом з родинами святкувати прихід на світ Ісуса, який народився від Діви Марії.

  Підсилює атмосферу радості Різдва у м. Перемишляни щорічний похід вертепів, що багатолюдно рухається від храму до храму в супроводі найпопулярніших в час різдвяних свят мелодій, – колядок. Розпочинається дійство з церкви Св.Володимира та блаж.муч.Омеляна Ковча. Перед початком храм вірних вже наповнився учасниками вертепів, а також мешканцями та гостями нашого містечка, які не полінувалися залишити святкові частування, не побоялися морозу і з гарним настроєм готувалися дивитися різдвяні вистави, які презентували учасники спільноти «Адонай» із церкви св. Миколая, два вертепи було поставлено учасниками недільної школи, яка діє при церкві Св. Володимира та блаж. муч. Омеляна Ковча, а також оригінальний сценарій та новітні колядки можна було побачити і почути від дітей римо-католицької громади нашого міста.

  На початку о.Ігор Барбуляк, декан Перемишлянський, звернувся до присутніх із словами вітань з нагоди Різдва Христового та побажав присутнім насолоджуватися із переглядів вертепів. Також, разом із своїми родинами були присутні о. Петро Закаляк, о. Віктор Мельник, о. Дмитро Тхір, а також священики із костелу о. Петро та о. Віталій. Коли розпочалися різдвяні вистави, то склалося враження, що всі перенеслися у часі, в ті роки коли народився Ісус. Діти вміло перевтілювалися у своїх героїв, старанно виконували ролі. А найбільше лунало колядок, різноманітних відомих і популярних, а також новітніх і малознаних, але всі вони звучали на прославу маленького Ісусика, який народився, і своїми рученятами обнімає цілий світ.

  Від церкви св. Володимира і блаж.муч.Омеляна Ковча вертепники та гості свята вирушили до храму святого Миколая і на завершення всі прибули до римо-католицького костелу Свв. Апостолів Петра і Павла, де на завершення о. Віталій подякував всім за спільну коляду, а учасникам вертепів за щире дитяче прославляння Бога.

   

  Традиційний похід вертепів об’єднав усі конфесії нашого міста

   

  Традиційний похід вертепів об’єднав усі конфесії нашого міста

   


   

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Мощі святого покровителя молоді Йоана Боско прибули до Перемишлян

  Відбувся IX районний фестиваль різдвяних колядок, щедрівок, вертепів та віншувань «Різдвяна феєрія»

  Фестиваль вертепів 2013

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні