• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   


  У часі різдвяних свят, коли ще голосно лунають колядки, церкви прикрашені ялинками з мерехтливими гірляндами, замріяними ангеликами і кольоровими кульками, коли в незвичайних дерев’яних шопках маленький Ісус дивиться на світ і обнімає кожного, хто до нього приходить своїми маленькими рученятами, спільнота «Адонай» святкує чергову річницю свого заснування.

  22 січня 2009 року Божого, почало свій відлік життя товариство, яке діє при нашому храмі вже 4 роки.

  Парафіяни нашої церкви добре знають «адонайків», бо вони (особливо старші учасники спільноти) допомагають у багатьох справах нашої парафії. Старші дівчата, кожної неділі під час Служби Божої, тримають хоругви. Не обходиться без них і під час прибирання нашої церковці. Перед великими святами, саме діти із спільноти прикрашають в різний спосіб нашу церкву. Організатором всіх цих добрих справ, які найперше спрямовані на більшу прославу Божу, є Ганнуся Кисіль. Вона завжди має свіжі ідеї та з благословення адміністратора нашого храму о. Віктора і за допомогою «адонайців» втілює їх у реальність.

  Приємно спостерігати, що діти багато чисельно приходять на зустрічі товариства. Незважаючи на досить складну шкільну програму та відвідування різноманітних мистецьких гуртків, «адонайці» два рази у тиждень є присутніми у спільноті, де моляться, співають, розігрують сценки, бавляться ігри, діляться враженнями, планують поїздки, походи і просто проводять приємно час.

  Цього року наше святкування розпочалося ще 19 січня у свято Богоявлення Господнього. Ми спільно із нашими духовними провідниками о. Віктором та о. Дмитром молилися вечірню, потім співали нашу улюблену Ісусову Молитву. Вже після неї «адонайки» частувалися різними смаколиками. Продовження святкувань відбувалося у сам день нашого заснування - 22 січня. Традиційно, сидячи у колі ми молилися до нашого небесного покровителя блаженного священномученика Омеляна Ковча, ділилися враженнями та переглядали відеоролики, які на протязі чотирьох років фільмували. Також для молодших і старших учасників спільноти були підібрані короткі повчальні відеоісторії.

  Тішимося, що при нашому храмі існує така спільнота, де збираються діти, що в різний спосіб зі щирістю та любов’ю, прославляють нашого Господа.

  Щиро і сердечно дякуємо нашим священикам, о. Віктору та о. Дмитру, як рівно ж провіднику спільноти п. Роксолані Гуніник, які надзвичайно багато часу проводять із «адонайцями», засіваючи у їхніх серцях добрі наміри, звички і любов. Нехай Господь благословить їх на довгі і щасливі роки служіння у нашій парафії.

  Провідник спільноти «Адонай» п. Роксолана та учасники спільноти

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   

  Спільноті «Адонай» - 4 роки

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Вертеп спільноти "Адонай" у м. Стрий

  Cпільнота “Матері в молитві” церкви св. Миколая відсвяткувала 6-річницю спільноти молитов.

  Спільнота «АДОНАЙ» молилася у день 3-х ліття свого існування

  У свято обрізання ГНІХ та св. Восилія Великого діти нашої парафії молилися у с. Біле

  Урочистості з нагоди храмового празнику

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні