• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Святкове богослужіння з нагоди храмового празнику

  Святкове богослужіння з нагоди храмового празнику

  19 грудня – особливий день у християнському календарі. Для нашої парафії це свято дуже тепле, бо Св. Миколай Чудотворець є покровителем нашого храму і кожне святкування його празнику – це ще одна незабутня сторінка в історії парафії, яку творить кожен з нас.

  Цьогоріч на храмовий празник до нас завітало дуже багато священиків, які розділили з нами радість парафіяльної урочистості. Присутніми гостями були: о. Богдан Манишин, Протосинкел Стрийської єпархії, який очолив святкове богослужіння та виголосив повчальне слово проповіді,  о. Олег Цимбала, адміністратор парафії с. Коросно та с. Затемне,  о. Орест Мельник (с. Плугів), о. Володимир Вінтонів, адміністратор парафій сіл Осталовичі, Добряничі та Розсохи, о. Іван Колтун, парох відпустового місця в с. Страдч, о. Олег Кобель, голова комісії "Справедливість та мир", о. Василь Горечко, сотрудник катедрального храму м. Стрий, о Василь Подобівський, парох храму с. Гірське, о. Володимир Притула, сотрудник храму Св. Володимира та Ольги м. Львів, о. Володимир Нестер, сотрудник храму Пресвятої Трійці м. Дрогобич,  Петро Закаляк, сотрудник храму Св. Володимира та блж. свщ. Е. Ковча м. Перемишляни,  о. Віталій Кривецький, сотрудник костелу Св. ап. Петра і Павла м. Перемишляни. 
   
  На завершення Урочистої Божественної Літургії, о. Віктор Мельник, адміністратор парафії, звернувся з подячним словом на адресу священиків, що прибули на свято, парафіян і гостей нашого храму, висловивши сподівання на подальшу хорошу співпрацю і спільну молитву на благо парафії. На завершення було освячено воду, якою о. Протосинкел окропив усіх вірних. 

  В окремий спосіб дякуємо всім доброчинцям, жертводавцям та фундаторам нашого храму. Завдяки старанням всіх небайдужих цьогоріч вдалося втілити в життя ідею сучасної добулови нашого храму, оновити фасад та облаштувати територію довкола храму. Нехай Милостивий Господь віддячить ВСІМ сторицею за старання, допомогу та пожертви!!! 
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Храмовий празник в Перемишлянській СШ № 2 ім. блаж. священномуч. о. Омеляна Ковча

  Храмовий празник 2012 в м. Перемишляни

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Духовна подорож до Зарваниці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні