• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Папа Франциск проголосив святими Католицької Церкви Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ

  Папа Франциск проголосив святими Католицької Церкви Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ

  27 квітня 2014 року, Святіший Отець Франциск причислив до лику святих Церкви пап Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ. З нагоди цієї події Папа Франциск очолив Євхаристійне богослужіння на площі Святого Петра у Римі, - повідомляє Радіо Ватикан.

   

  Сотні тисяч паломників, яких, молячись, співаючи та беручи участь у різних принагідних заходах на вулицях і площах поблизу Ватикану, протягом ночі з суботи на неділю, очікували на початок урочистого Євхаристійного богослуження з нагоди проголошення святими Римських Єпископів Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ, яке у неділю, 27 квітня 2014 р., здійснив Святіший Отець Франциск.


  З Главою Католицької Церкви співслужили вислужений Папа Венедикт XVI, 150 кардиналів, понад 700 єпископів та величезна кількість священиків. Серед них – Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, та Преосвященніший Мечислав Мокшицький, Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України, який свого часу був другим особистим секретарем святого Івана Павла ІІ. 

  Богослуження розпочалося проказуванням Коронки до Божого Милосердя та Літанії до всіх святих, під час якої відбувся процесійний вхід служителів. Після літургійного початку Святої Меси постулятори звернулися до Святішого Отця з проханнями про визнання святості, після чого, проказавши молитву до Святого Духа, Вселенський Архиєрей зачитав формулу канонізації. Під час співу антифону внесено та покладено на призначеному місці мощі новопроголошених святих. Їх принесли Флорібет Мора Діаз з Коста-Ріки, зцілена за заступництвом святого Івана Павла ІІ, та племінники святого Івана ХХІІІ. Після обкадження мощей продовжилося Євхаристійне богослуження, яке закінчиться проказуванням молитви «Царице Неба».

  У неділю, 27 квітня, базиліка святого Петра залишатиметься відчиненою від 14-ї до 22-ї години, щоб паломники могли помолитися перед мощами новопроглошених святих.

  За матеріалами Радіо Ватикан, http://uk.radiovaticana.va

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Папа закликає до діалогу та забезпечення миру в Україні

  Блаженніший Святослав: У Папи в кімнаті знаходиться українська ікона, яку я подарував йому в Аргентині

  «Молімося завжди одні за одних», – перші слова Папи Франциска

  Папа Франциск: перші враження

  Директор Ватиканського прес-центру про ім’я, титул та одяг Папи після зречення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні