• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Інтронізація єпископа Тараса Сеньківа та хіротонізація єпископа Богдана Манишина

  Інтронізація єпископа Тараса Сеньківа та хіротонізація єпископа Богдана Манишина

  Інтронізація єпископа Тараса Сеньківа та хіротонізація єпископа Богдана Манишина

   Інтронізація єпископа Тараса Сеньківа та хіротонізація єпископа Богдана Манишина24 травня, у день урочистого вшанування пам’яті рівноапостольних Кирила і Методія учителів слов’янських, у катедральному храмі Успіння Пр.Богородиці м.Стрий відбулося велике свято Стрийської Єпархії. Адже цього дня духовенство та вірні отримали Єпархіяльного єпископа та єпископа-помічника.


      О 11 год. розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив глава УГКЦ Святослав Шевчук. Участь у Літургії взяли також апостольський нунцій Архиєпископ Томас Галліксон, митрополит Львівський Ігор Возняк, митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, митрополит Тернопільський Василь Семенюк, єпископи УГКЦ з України, Польщі, Канади, єпископи Римо-Католицької, а також велика кількість священиків, монашества та вірних. На початку Літургії відбувся чин інтронізації владики Тараса. Відтак, під час Літургії відбулася єпископська хіротонія владики Богдана Манишина. Згідно церковного закону єпископа висвячують троє владик. Очолив хіротонізацію патріарх Святослав у співслужінні митрополита Львівського Ігоря Возняка та преосвященнішого владики Тараса. У архипастирському слові блаженніший Святослав виділив кілька характеристик Бога, та найголовніша з них - Добрий Пастир. Добрий пастир відзначається наступними ознаками: він знає своє стадо; обєднує овець; живить їх, а не живиться від них. У день вшанування рівноапостольних Кирила і Методія Стрийська Єпархія також отримує двох єпископів, які словом і відданим служінням покликані утверджувати у вірі і розвивати Христове стадо на теренах довіреної Єпархії.

     Вкінці глава УГКЦ звершив чин коронування ікони Ліської Богородиці, на що своє Апостольське благословення надав папа Римський Франциск. Після цього преосвященніший владика Тарас подякував баженнішому Святославу та Синоду Єпископів УГКЦ за довіру та висловив надію на подальшу жертвенну працю священиків та вірних для розвитку Єпархії як Божої родини. Відтак слово мав новохіротонізований єпископ Богдан Манишин. Владика також подякував главі нашої Церкви за довіру в прийнятті повноти священства та пообіцяв оправдати її своїм архиєрейським служінням. Також владика Богдан подякував усім, хто спричинився до розпізнання його покликання, хто супроводжував у душпастирському священичому служінні і не менш важливо тим, хто подарував йому життя - своїм батькам.

      Участь у цій важливій і радісній події нашої Церкви взяли також і парафіяни храму св.Миколая: члени Братства Матері Божої Неустанної Помочі, члени спільноти Матері в молитві, молодіжна спільнота "Адонай", та вчителі Перемишлянської ЗОШ №2 ім.о.О.Ковча загальною кількістю 50 чоловік. Після закінчення урочистостей в храмі усі спільно привітали владику Богдана та отримали архиєрейське благословення.

  Інтронізація єпископа Тараса Сеньківа та хіротонізація єпископа Богдана Манишина 
   
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Господь знову посилає двох пастирів для свого стада… Це великий знак запевнення Його присутності серед нас…», - Глава УГКЦ в Стрию

  У Катердальному храмі Стрия відбувся чин архиєрейського найменування

  о. Богдана Манишина призначено Єпископом-помічником Стрийської єпархії

  Блаженніший Святослав під час похорону єпископа-ісповідника: "Владико Юліане, ми дякуємо тобі за всі роки молитви, служіння і терпіння"

  Духовна подорож до Зарваниці

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні