• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Відбулась проща до Унева

  Відбулась проща до УневаСьогодні Божий люд в Україні є у великій тривозі і невпевненості. Ми вийшли, ми довірилися поклику Бога і пішли в тій паломницькій ході гідності, свободи. Сьогодні ми просимо в Пречистої Діви Марії, щоби Вона паломничала разом з нами в нашій мандрівці до свободи. Ще віддавна паломництво до святих місць є дуже поширеним на наших землях і займає важливе місце в духовному житті українського народу. Майже кожен християнин старався хоч би раз у році піти на прощу до одного з відпустових місць, де обов’язково приступали до Сповіді та Святого Причастя. На ХХIII прощу до Унева під назвою «Мир і єдність подай нам
  Господи» зі Львова вирушили 1500 прочан, а також прочани з Коломиї, Донецька, Івано-Франківська. Участь у цьогорічній прощі взяли також учасники парафіяльної спільноти
  «Адонай».
     Все почалося з Літургії в храмі св.Арх.Михаїла у місті Львові. Першою зупинкою прочан було с.Миклашів. У парафіяльному храмі після Молебня відбулося біблійне читання на тему "Бути миротворцем — завдання християнина". З Миклашева прочани вирушили до Верхньої Білки, де була відправлена Вечірня з винесенням Плащаниці Богородиці, тут і заночували. Наступного ранку після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив митрополит Львівський Ігор(Возьняк) усі вирушили знову в дорогу. Цього ж дня були ще дві нетривалі зупинки в с.Тарасівка та с.Куровичі, де молилися Молебень. В останньому, щоправда, було проведене наступне біблійне читання на тему "Мир є даром Божим". Відтак, недалеко від Унева, у с.Лагодів була наступна зупинка. Напочатку прочани разом з місцевими парафіянами молилися Вечірню, а потім були гостинно прийняті ними на ніч по своїх домівках. Наступного ранку у храмі св.Арх.Михаїла була звершена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Борис( Гудзяк). Після цього усі знову рушили далі. На хуторі Добра було ще одне біблійне читання на тему "Мир починається з прощення", а відтак спільне фото. Прибувши до Унева о 16.00 год. було відслужено подячний Молебень до Пресвятої Богородиці. Молитва тривала протягом вечора і вночі згідно розкладу. 
     А в день Празника Архиєрейську Божественну Літургію очолив Блаженніший Святослав, Глава і отець Української Греко-Католицької Церкви, який у своєму слові сказав наступне: "Багато хто питає себе: А куди ми зайдемо? Якою ця дорога буде? Скільки жертв ми мусимо скласти, щоб достойно її завершити? На ці питання ми сьогодні не маємо відповіді і, можливо, ніхто не має. Але відповіді на ці питання дає нам сьогодні Пречиста Діва Марія. Вона як Мати каже нам: "Не бійтеся, ідіть. Я іду з вами, я не пускаю вас самих".
     Унів — чудотворне місце, де виразно уприсутнюється Бог і очевидною є поміч Пресвятої Богородиці. Нехай люди йдуть до святих місць та в своїх церквах моляться, просячи Бога про поміч. Там також відбуваються чудеса. Адже, Матір Божа чує наші молитви всюди, головне мати сильну віру.
   
  Повідомила Процак Анастасія 
  учасниця події
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбудеться проща до Унівської лаври

  Блаженніший Святослав на Успіння Богородиці: «Тільки віруюча людина має доступ до джерела часу»

  Проща до Унева

  Слово ігумена Унівської Лаври

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні