• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Правила життя Андрея Шептицького

  Правила життя Андрея ШептицькогоВисловлювання графа Адрея Шептицького – Митрополита Галицького, Архиєпископа Львівського, єпископа Кам’янця-Подільського – про вдячність, віру, мову, молитву, сім'ю, єдність, священство і політику, спокуси та майбутнє Української Греко-Католицької Церкви.


  Віра. Якщо хочете, Дорогі Мої, бути добрими, совісними та щасливими людьми, стережіться всякого гріха та поконуйте всяку пристрасть. Ніколи не стидайтеся своєї віри, навіть тоді, коли б ви жили серед людей, що не моляться. Не стидайтеся голосно признаватися до своєї віри щоденними християнськими молитвами. Хоч би ви стрінули і людей, що з вас будуть насміхатися, мужньо признавайтеся до Ісуса Христа.

  МоваЩо робить якесь число людей одним народом? Передусім мова.

  МолитваБудьте людьми молитви, любіть молитися, давайте приклад молитви, і будьте переконані, що ваші молитви будуть вислухані.

  НастановаМудрість життя полягає в тому, щоб любити те, що направду є добром.

  Святе Причастя. Будьте взірцем, приймайте щодня св. Причастя, працюйте чесно в своєму покликанні i бiльш нічого.

  Священство і політика. Священик може в приватному житті мати політичні погляди. Може в приватнім житті бути політиком, але не сміє бути політиком ані в Церкві, ані в сповідальниці, ані в жоднім відношенні пароха до вірних.

  Сім’я. Майбутність належить до тих народів, у яких подружжя є річчю святою... у таких народів легко знайти лад і силу. Такі народи з елементарною силою здобувають собі добробут.

  Спільнота, єдністьДо осягнення наших національних ідеалів треба нам єдности, бо навіть при найбільшій єдності і найбільш посилених змаганнях з нашого боку, обставини можуть так скластися, що їх не осягнемо…

  Спокуси. З усього вашого майна в хвилинi смертi залишиться вам єдине – те, що ви дали убогому!

  Цінність спільної молитвиВід тридцяти кількох літ я не перестаю християнським родинам пригадувати спільні молитви як єдину форму родинних молитов і потрібну умову християнського життя родини.

  Останні слова. Наша Церква буде знищена, розгромлена большевиками, але ви держіться, не відступайте від віри, від Святої Католицької Церкви. Тяжкий досвід, який паде на нашу Церкву, є хвилевий. Виджу відродження нашої Церкви, вона буде гарніша, величніша від давної, та буде обнімати цілий наш нарід. Україна двигнеться зі свого упадку та стане державою могутньою, з’єдиненою, величною, яка буде дорівнювати другим високорозвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і згода будуть панувати в ній. Все те буде, як я кажу. Тільки треба молитися, щоби Господь Бог і Мати Божа опікувалися над нашим бідним замученим народом, який стільки витерпів, і щоби ця опіка Божа тривала вічно. Прощаюся з вами. Будьте сильні і стійкі в вірі, витривалі і ревні в служінню Господу Богу. І більше мого голосу не почуєте, аж на Страшнім Суді.

  За матеріалами: Благодійна Організація "Фонд "Разом для молоді"

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  ПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви до вірних та всіх людей доброї волі

  Відзначення памяті смерті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького

  Як навчити дитину молитися?

  ЗВЕРНЕННЯ СИНОДУ ЄПИСКОПІВ КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА ПРО КНИГОВИДАННЯ

  Послання Блаженнішого Святослава до священнослужителів Української Греко-Католицької Церкви на Страсний четвер

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні