• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Відбувся ХІ з’їзд спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії

  Відбувся ХІ з’їзд спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії

  Відбувся ХІ з’їзд спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії20 серпня 2016 року, в храмі святих безсрібників Косми і Дам'яна в смт Гніздичів на Жидачівщині, відбувся ХI з’їзд спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії. Щоб спільно єднатися у молитві та просити у Господа ласк для своїх рідних та миру для України, на з’їзд прибули більше тисячі матерів з усіх деканатів єпархії.З цієї нагоди, Архиєрейську Божественну Літургію у переповненому храмі очолив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, якому співслужили адміністратор храму о. Микола Масендич та Судовий вікарій єпархії о. Степан Кузишин.

  Звертаючись до присутніх у храмі з проповіддю та в контексті свята Преображення Господнього наводячи приклади з життя пророків Мойсея та Іллі, владика Богдан зазначив: «Свято Преображення, враз зі старозавітніми героями, святими особами, ставить перед нами запитання «Чому я тут? Чому я зійшов на ту духовну гору нашої спільної молитви? Бо, як сказали апостоли "добре нам тут бути". Тут ми розмовляємо з Христом, тут перебуваємо на молитві, приймаємо радість розважання над Божим Словом».

  Що ж має робити людина, переживши радість преображення? Відповідаючи на це запитання, Архиєрей закликав усіх розважати над Словом Божим і донести його іншим, вміти ділитися вірою, а також стан преображення зберегти і постійно перебувати в ньому.

  Завершуючи проповідь, владика Богдан побажав спільноті матерів нести світло Господнє в свої родини і парафії: «Кожна з вас є апостолом, який має ділитися Божим Словом і великим бажанням робити щось у парафії, починаючи з молитви. Сьогодні хочемо побажати усім вам великого бажання споглядання Бога, щоб ми не заснули тоді, коли Господь нам себе являє. Господь приходить до нас у різний спосіб, часом приходить до нас у трагічних моментах, у воєнних часах, бо ми живемо в часі війни. Побачити Бога, захотіти йти за ним надалі, мати бажання добрих змін на наших парафіях. І нехай бажання преображення в нас тільки примножується, щоб ми у цій великій родині втішалися спільною зустріччю і наступними звершеннями на благо Церкви і українського народу».

  На закінчення Літургії, владика Богдан подякував спільноті матерів за їхню молитву та відзначив окремих членкинь подячними грамотами за багаторічне служіння, співпрацю, підтримку та сприяння у розвитку релігійно-культурного життя єпархії. У свою чергу, координатор руху «Матері в молитві» п. Анна Форостина, від імені всіх учасниць висловила подяку Преосвященному владиці.

  Після обіду, для матерів було організовано святковий концерт. Учасниці руху ділилися своїми свідченнями, молилися Молебень до Пресвятої Богородиці і вислухали духовну науку, яку для жінок виголосив о. Степан Кузишин. Насамкінець, усі бажаючі відвідали Кохавинський монастир, де мали нагоду молитися перед Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

   

  Довідка:

  Рух «Матері в молитві» засновано в 1995 році в Англії. В Україні першу спільноту засновано в 2000 році у Львові. Спільноти «Матері в молитві» існують в усіх єпархіях і екзархатах УГКЦ, проводиться велика подвижницька робота із залученням до спільнот дедалі більшої кількості жінок, особливо молодих матерів.

  У Стрийській єпархії першу спільноту «Матері в молитві» засновано 7 березня 2004 року при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Сьогодні у Стрийській єпархії діють понад 300 спільнот руху «Матері в молитві». Їх очолюють слугині – жінки, обрані з членів спільнот, які мають організаторський хист, авторитет, відповідальні і жертовні в цій справі.

  На даний час спільнотами опікуються духівник руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії о. Мирон Гринишин та регіональний координатор п. Анна Форостина.

  Прес-служба Стрийської єпархії

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  У Стрию відбувся Х ювілейний з’їзд спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії

  Великопосні реколекції для спільнот Матері в молитві

  Реколекції для Матері в молитві

  Духовна подорож до Зарваниці

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні